Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1016
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Muzyka Osborna

Niedziela, 17 lipca 2022, 13:15
Autor: red
Świdnica: Muzyka Osborna
Fot. organizatorzy
Świdnicki Ośrodek Kultury i agencja artystyczna –arte– Artur Janicki zapraszają na koncert Nat Osborn Band w ramach 29.ŚNJ.

22.lipca (piątek-friday ) Godz.19.30
Klub Łaźnia, plac Ludowy 5 w Świdnicy. Wstęp wolny.
Możliwość rezerwacji miejsc e-mail:
klub.laznia@gmail.com

Pochodzący z Nowego Jorku Nat to niespokojna dusza. Studiował grę na tabli w Indiach. Grał na gitarze na ulicach, pisał utwory na hiszpańskich balkonach. Wypełniał po brzegi miejsca koncertowe w całym Nowym Jorku, został deportowany z Wielkiej Brytanii, a to wszystko przed ukończeniem 25 roku życia. To naturalny i płodny kompozytor, jego płynność w przechodzeniu przez gatunki ( jazz, funk, rock, soul, dance) tworzy niepowtarzalność i naprawdę oryginalny dźwięk.

Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem performera, tekściarza oraz lidera zespołu na swoim koncie, w 2011 roku, zebrał silny siedmioosobowy zespół „The Nat Osborn Band „. Chrapliwy wokal i euforyczne Hooki Osborna, połączone ze zintegrowaną sekcją rytmiczną i mocną trzyczęściową sekcją dętą przyniosły im wyprzedane koncerty w Rockwood Music Hall, Brooklyn Bowl i innych salach USA i Europy. Występując z takimi artystami jak Paul Simon, Wynton Marsallis, Ludocnis, Marc Broussard, doświadczeni koledzy z zespołu Osborna stworzyli niezaprzeczalnie wysokiej klasy jednostkę z prawdziwie urzekającym brzmieniem.

Nat Osborn: vocal/keys
Dustin Carlson: guitar
Mike Parker: bass
Piotr Przewozniak: drums
Slawek Pezda: tenor sax
trumpet- to be determined

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group