Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Na Dolnośląskich Targach Warsztatów

Niedziela, 10 września 2017, 7:51
Autor: red
Strzegom: Na Dolnośląskich Targach Warsztatów
Fot. UM Strzegom
W pierwszą sobotę września strzegomski Warsztat Terapii Zajęciowej brał udział w I Dolnośląskich Targach Warsztatów Terapii Zajęciowej, które odbyły się we Wrocławiu na Placu Targowym.

- Oprócz naszego warsztatu, w targach brały udział 23 inne warsztaty funkcjonujące na Dolnym Śląsku. Można było spróbować swoich sił w różnego rodzaju warsztatach, które prowadzone były pod chmurką; m.in. malowanie gipsówek, decoupage, prace wykonane za pomocą wełny czesankowej na mokro i sucho, malowanie na płótnie, witraże, prace w drewnie, biżuteria ze sznurka i koralików. WTZ Strzegom poprowadził warsztat malowania na szkle i kwiaty z bibuły. Nasi uczestnicy chętnie brali udział w każdym warsztacie, gdzie poznali nowe techniki i metody pracy. Odkryliśmy nowe talenty w naszym warsztacie! – mówi Sabina Kubacka, kierownik WTZ w Strzegomiu.

Po południu wspólnie odtańczono taniec „chocolate”, za poprowadzenie, którego był odpowiedzialny strzegomski Warsztat. Uczestnicy wykazali się wielkim zaangażowaniem, chęcią do pracy i zarażali innych pozytywną energią.

Była także możliwość obejrzenia wystawy plenerowej pt: ”Nasze życie”. Kolejne Targi Warsztatów Terapii Zajęciowej już za rok, ale w innym mieście należącym do województwa dolnośląskiego… może u nas w Strzegomiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group