Czytających: 1398

Świdnica: Na kolejne zwycięstwo musimy jeszcze poczekać

Środa, 29 lutego 2012, 21:51
Aktualizacja: 21:55
Piłkarze Polonii Świdnica przegrali trzeci mecz kontrolny z rzędu. Biało–zieloni nie sprostali na własnym terenie beniaminkowi IV–ligi AKS–owi Strzegom ulegając 0:1.

W pierwszej połowie mało co się działo, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, sytuacji podbramkowych też było jak na lekarstwo. Gra ożywiła się po zmianie stron. strzegomianie obili najpierw tylko słupek bramki strzeżonej przez Stitou, by w 60. minucie objąć prowadzenie. Szybką kontrę zakończył Konarski, który zdobył jak się okazało jedynego gola w tym meczu. Obie ekipy miały jeszcze swoje szanse, ale brakło precyzji.

Polonia Świdnica – AKS Strzegom 0:1 (0:0)

Polonia: I. Pierzga, Szewczak, Lato, P. Salamon, Luber, Bielski, Łagiewka Furmankiewicz, Śmiałowski, Stachyra, Goździejewski oraz Stitou, Bęc, Szuba, Borowy, N. Pierzga, M. Salamon, Miętkiewicz