Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1147
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szymanów: Na leczenie Mikołaja

Środa, 11 sierpnia 2021, 7:01
Aktualizacja: 8:02
Autor: red
Szymanów: Na leczenie Mikołaja
Fot. KPP Świdnica
W weekend na terenie gminy Dobromierz, odbyły się „Towarzyskie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody”. Dochód z pikniku przeznaczony został na rzecz chorego chłopca Mikołaja.

W sobotę 7 sierpnia br. w Szymanowie na terenie gminy Dobromierz odbyły się zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Spotkanie zostało zorganizowane w celach pomocowych, a dochód z pikniku przekazany na rzecz chorego chłopca dzielnego Wojownika Mikołaja. W tym szczytnym przedsięwzięciu uczestniczyli również funkcjonariusze z Posterunku Policji w Słotwinie.

Uczestnicy imprezy mogli obejrzeć sprzęt policyjny. Były również rozmowy z dziećmi i młodzieżą na temat bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku w górach czy nad wodą, bo przecież wszystkich „kręci bezpieczeństwo nad wodą”. Mundurowi z seniorami rozmawiali także o ich bezpieczeństwie i o potencjalnych zagrożeniach, przestrzegali przed oszustami działającymi metodą „na wnuczka” czy „policjanta”. Informowali uczestników o nowych przepisach ruchu drogowego, niezwykle ważnych dla pieszych oraz kierowców. W trakcie promowania bezpieczeństwa policjanci wręczali uczestnikom gadżety i materiały profilaktyczne, nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć.

Mundurowi dziękują organizatorom za zaproszenie - cieszymy się, że swoją obecnością mogliśmy przyczynić się do tego szczytnego celu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group