Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1097
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Na rzecz Amelki

Poniedziałek, 14 grudnia 2020, 13:13
Autor: red
Kalno: Na rzecz Amelki
Fot. UM Żarów
Żeńska drużyna OSP Kalno zaangażowała się w pomoc na rzecz chorej Amelki ze Strzegomia, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

Dziewczyny z drużyny zorganizowały akcję charytatywną, aby wesprzeć i pomóc małej dziewczynce. Pod remizą OSP przygotowały challenge z przysiadami, nominując kolejne jednostki OSP do dalszej pomocy.

- Każdy kto przechodził obok remizy, wrzucał swoje datki do puszki, niezależnie od tego czy jest członkiem OSP czy nie. Liczyło się każde wsparcie i dobre słowo. Puszka szybko zapełniła się datkami, które OSP Kalno przekazało za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl Wiemy, że kolejne jednostki już podjęły wyzwanie i liczymy na dalszą zbiórkę. Amelce życzymy dużo zdrowia i sił. Mocno trzymamy kciuki, aby udało się uzbierać całą kwotę potrzebną na dalsze leczenie. Fajnie było zmęczyć się razem i zrobić przy tym coś dobrego! – mówi Ewa Wołek z Kalna.

Każdy z nas może wesprzeć swoim datkiem chorą Amelkę ze Strzegomia. Na jej leczenie potrzeba jest kwota ponad 9 milionów złotych: https://www.siepomaga.pl/amelka-sma

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group