Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 1319
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Na szczytny cel

Wtorek, 27 czerwca 2023, 7:01
Aktualizacja: 11:02
Autor: red
Strzegom: Na szczytny cel
Fot. KPP Świdnica
23 czerwca na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się festyn rodzinny zorganizowany min. z inicjatywy policjantów Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów, Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. A całość zebranych pieniędzy tj 15 tysięcy przekazywany został na rehabilitację oraz leczenie trójki dzieci naszych kolegów Alana Oleksyka, Mateusza oraz Dominika Jabłońskich.

Impreza odbyła się pod patronatem Ministra -Członka Rady Ministrów Michała Dworczyka

Nie zabrakło piłkarskich emocji. Kilkanaście drużyn w tym także policyjne rywalizowało podczas „Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej” w Strzegomiu. By w ten sposób pomóc dzieciom swoich kolegów.

Pierwsze miejsce w rywalizacji zdobyła drużyna KMP we Wrocławiu. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa z KMP w Wałbrzychu, a trzecia lokata przypadła piłkarzom z KPP w Bolesławcu.

Równolegle do rozgrywek odbywał się festyn rodzinny, skierowany do tych najmłodszych ale i tych starszych. Nie zabrakło atrakcji ale i pokazu sprzętu policyjnego czy umiejętności psa służbowego. Każdy chętny mógł od „kuchni” obejrzeć prace policjanta. a dla chętnych czekały zagadki kryminalne i zadania min zbierania śladów.

Impreza odbyła się 23 czerwca. Jej organizatorami byli przedstawiciele z Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów i Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Patronat honorowy na wydarzeniem objął członek Rady Ministrów Michał Dworczyk.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group