Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Na wycieczce do Wrocławia

Poniedziałek, 14 listopada 2016, 7:40
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Na wycieczce do Wrocławia
Fot. UM Jaworzyna Śląska
52 dzieci, które uczęszczają na zajęcia do świetlic środowiskowych w Witkowie, Milikowicach i Starym Jaworowie prowadzonych przez gminę, wzięło udział w wycieczce do Wrocławia.

Organizowanie tego typu wyjazdów cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci, dlatego od czasu do czasu udaje się zorganizować najmłodszym zajęcia w formie wycieczki.

Tym razem celem wyjazdu był Wrocław, a dokładniej Park Rozrywki Dziecięcej LOOPY’S WORLD. Dzieci doskonale bawiły się na wielkim placu zabaw z mnóstwem przygotowanych dla nich przyrządów do ćwiczeń. Rzucały do celu, grały w piłkę, budowały wieże z wielkich klocków, wspinały się i zjeżdżały ze zjeżdżalni, a w grach zręcznościowych zdobywały punkty i otrzymały nagrody w postaci klocków lub lalek. Było naprawdę wesoło, a wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.

Wyjazd odbył się dzięki zaangażowaniu Paniom z Rady Sołeckiej w Witkowie (Cz. Radomskiej – Sucholas, B. Nowak i M. Zadce) oraz opiekunkom i wychowawczyniom, które na co dzień prowadzą zajęcia w świetlicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group