Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1017
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: Nabór wolontariuszy wciąż trwa

Wtorek, 23 kwietnia 2013, 21:32
Aktualizacja: 21:33
Autor: MDvR
Morawa: Nabór wolontariuszy wciąż trwa
Fot. użyczone
Jeszcze tylko do końca kwietnia przyjmowane są zgłoszenia do udziału w programie wolontariatu Strzegom Horse Trials.

Strzegom Horse Trials to jedne z najważniejszych zawodów jeździeckich w Polsce, w ramach których na hipodromie w Morawie rozegrany zostanie Puchar Narodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Dla wolontariuszy to okazja do uczestniczenia „od zaplecza” w organizacji międzynarodowego wydarzenia sportowego, nowe doświadczenia i cenny zapis w życiorysie zawodowym.

Do tej pory chęć współpracy w charakterze wolontariusza zgłosiło prawie 50 osób. – Mile widziane są osoby ze znajomością języka angielskiego, otwarte, komunikatywne oraz dyspozycyjne – mówi Marta Wójcik, koordynator projektu. Wolontariusze kierowani są do pomocy w biurze zawodów, punktach informacyjnych, obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, przy sędziowaniu terenowym, roznoszeniu ulotek oraz wielu innych zajęciach. Proces aplikacyjny kończy się 30 kwietnia.

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ukończył 18 lat. Wystarczy zarejestrować się w bazie danych wypełniając formularz aplikacyjny na stronie www.strzegomhorsetrials.pl i w terminie od 25 maja do 2 czerwca przyjechać do Morawy. Dla bardziej dyspozycyjnych osób istnieje możliwość przyjazdu już od 15 maja. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie, zakwaterowanie w miasteczku namiotowym oraz wyżywienie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.strzegomhorsetrials.pl w zakładce Wolontariusze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group