Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 577
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nadchodzący weekend na boiskach klasy A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 27 września 2013, 18:13
Aktualizacja: 18:14
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku na boiskach niższych klas rozgrywkowych lider grupy II klasy A LKS Gola Świdnicka podejmie wicelidera Płomień Makowice.

8. kolejka grupy I klasy A
Górnik Boguszów-Gorce - Zdrój Jedlina Zdrój 29 września, 16:00
Granit Roztoka - Zieloni Mrowiny 29 września, 16:00
Cukrownik Pszenno - Włókniarz Głuszyca 29 września, 16:00
Grom Witków - Nysa Kłaczyna 29 września, 16:00
Wenus Nowice - Tęcza Bolesławice 29 września, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Gwarek Wałbrzych 29 września, 16:00
KS Walim - Biały Orzeł Mieroszów 29 września, 16:00
Unia Jaroszów - Czarni Wałbrzych 29 września, 15:00

Tabela
1. Granit Roztoka-----------7 - 21 - 17-4
2. Zdrój Jedlina Zdrój-------7 - 16 - 18-11
3. Czarni Wałbrzych--------7 - 15 - 18-13
4. Sudety Dziećmorowice--7 - 15 - 21-9
5. Grom Witków-------------7 - 14 - 22-9
6. Wenus Nowice-----------7 - 12 - 19-11
7. Gwarek Wałbrzych-------7 - 10 - 13-12
8. Włókniarz Głuszyca------7 - 10 - 11-12
9. Unia Jaroszów------------7 - 9 - 12-12
10. Tęcza Bolesławice------7 - 9 - 13-17
11. KS Walim-----------------7 - 8 - 14-22
12. Orzeł Mieroszów--------7 - 7 - 11-16
13. Cukrownik Pszenno-----7 - 7 - 10-13
14. Zieloni Mrowiny----------7 - 5 - 11-21
15. Górnik Boguszów-G.-----7 - 3 - 8-27
16. Nysa Kłaczyna-----------7 - 1 - 4-13

8. kolejka grupy II klasy A
Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów 29 września, 11:00
Zgoda Grodziszcze - Koliber Uciechów 29 września, 16:00
Błękitni Owiesno - Polonia Ząbkowice Śląskie 29 września, 16:00
Boxmet Piskorzów - Czarni Sieniawka 29 września, 16:00
Niemczanka Niemcza - Delta Słupice 29 września, 16:00
Rawa Boleścin - Skałki Stolec 29 września, 11:00
Ślęża Ciepłowody - Zieloni Łagiewniki 29 września, 13:00
LKS Gola Świdnicka - Płomień Makowice 29 września, 11:00

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka----7 - 21 - 28-6
2. Płomień Makowice-----7 - 18 - 30-11
3. Polonia Ząbkowice Śl.-7 - 18 - 29-12
4. Niemczanka Niemcza--7 - 15 - 15-12
5. Skałki Stolec------------7 - 12 - 24-11
6. Tarnovia Tarnów-------7 - 12 - 17-25
7. Delta Słupice------------7 - 12 - 19-14
8. Czarni Sieniawka-------7 - 9 - 13-16
9. Rawa Boleścin----------7 - 8 - 22-25
10. Zieloni Łagiewniki-----7 - 8 - 16-17
11. Koliber Uciechów------7 - 7 - 11-13
12. Zgoda Grodziszcze----7 - 7 - 13-20
13. Ślęża Ciepłowody-----7 - 7 - 8-16
14. Boxmet Piskorzów-----7 - 5 - 11-23
15. Wieża Rudnica---------7 - 4 - 13-30
16. Błękitni Owiesno-------7 - 0 - 13-31

8. kolejka grupy I świdnickiej klasy B
Zieloni Mokrzeszów - LKS Marcinowice 29 września, 12:00
Płomień Dobromierz - Grom Panków 29 września, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - LKS Piotrowice Świdnickie 29 września, 14:00
Wodospad Zastruże - LKS Wiśniowa 29 września, 11:00
Kłos Lutomia - Błyskawica Kalno 29 września, 14:00
Zryw Łażany - Orzeł Witoszów 29 września, 11:00
Herbapol Stanowice - Wierzbianka Wierzbna 29 września, 11:00
Sokół Kostrza - Błękitni Słotwina 29 września, 11:00

Tabela
1. LKS Wiśniowa----------7 - 19 - 35-8
2. Wierzbianka------------7 - 19 - 33-7
3. LKS Marcinowice-------7 - 15 - 14-14
4. Zieloni Mokrzeszów----7 - 13 - 21-16
5. Orzeł Witoszów--------7 - 13 - 25-14
6. LKS Piotrowice Ś.------7 - 13 - 25-22
7. Błękitni Słotwina-------7 - 13 - 17-12
8. Zryw Łażany-----------7 - 12 - 15-10
9. Błyskawica Kalno-------7 - 10 - 24-18
10. Herbapol Stanowice--6 - 9 - 26-13
11. Kłos Lutomia-----------6 - 6 - 10-13
12. Grom Panków----------7 - 6 - 8-21
13. Zjednoczeni Gościs.---7 - 4 - 15-29
14. Sokół Kostrza----------7 - 3 - 15-20
15. Płomień Dobromierz---7 - 3 - 11-36
16. Wodospad Zastruże---7 - 3 - 9-50

7. kolejka grupy II świdnickiej klasy B
Błękitni Książnica - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 29 września, 11:00
Płomień Sokolniki - Dąb Mościsko 29 września, 11:00
Orzeł Piława Dolna - LKS Gilów 29 września, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Gryf Burkatów 29 września, 11:00
Ślężanka Tąpadła - Victoria Tuszyn 29 września, 15:00 (w Tuszynie)
Piast Jaźwina - LKS Dobrocin 29 września, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna - Sparta Oleszna 29 września, 11:00

Tabela
1. Sparta Oleszna--------6 - 16 - 15-7
2. Victoria Tuszyn--------6 - 14 - 26-9
3. Dąb Mościsko----------6 - 13 - 16-10
4. Ślężanka Tąpadła-----6 - 13 - 16-8
5. LKS Dobrocin-----------6 - 13 - 20-13
6. Orzeł Piława Dolna----6 - 10 - 16-13
7. LKS II Bystrzyca G.----6 - 9 - 15-12
8. LKS Gilów---------------6 - 7 - 11-19
9. Płomień Sokolniki------6 - 6 - 14-20
10. Klubo. Roztocznik----6 - 6 - 14-26
11. Gryf Burkatów--------6 - 5 - 12-16
12. Błękitni Książnica-----6 - 4 - 6-8
13. Piast Jaźwina---------6 - 3 - 10-19
14. Orzeł Przerzeczyn Z.-6 - 1 - 11-22

4. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Podgórze Wałbrzych - Iskra Witków Śląski 29 września, 14:00
Victoria II Świebodzice - Włókniarz II Głuszyca 29 września, 11:00
Płomyk Borówno - Joker Jaczków 29 września, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie - Husaria Grzędy 29 września, 14:00
Unia Bogaczowice - Zagłębie Wałbrzych 29 września, 16:00

Tabela
1. Joker Jaczków------------3 - 9 - 10-1
2. Unia Bogaczowice--------3 - 9 - 11-3
3. Płomyk Borówno----------3 - 6 - 11-2
4. Iskra Witków Śląski-------3 - 6 - 14-2
5. Podgórze Wałbrzych-----3 - 6 - 3-4
6. Zagłębie Wałbrzych------3 - 6 - 6-4
7. Victoria II Świebodzice---3 - 3 - 4-7
8. Grodno Zagórze Śl.-------3 - 0 - 4-10
9. Włókniarz II Głuszyca----3 - 0 - 0-13
10. Husaria Grzędy----------3 - 0 - 1-18

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group