Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 884
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd Dolnośląski: Nadchodzi Rajd Dolnośląski

Poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 15:38
Aktualizacja: 15:39
Autor: MDvR
Rajd Dolnośląski: Nadchodzi Rajd Dolnośląski
Fot. użyczone
112 załóg zostało zgłoszonych do 21. Rajdu Dolnośląskiego, piątej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i siódmej oraz ósmej rundy Rajdowego Pucharu Polski. Kotlina Kłodzka będzie gościć najlepszych rajdowców już w najbliższy weekend, w dniach 2–4 września.

Trasy, zlokalizowane w rejonie Kłodzka, Polanicy Zdrój i Bystrzycy Kłodzkiej to rajdowe klasyki, a prób, takich jak Spalona czy Międzylesie, nie trzeba nikomu przedstawiać. Łącznie w trakcie 21. Rajdu Dolnośląskiego zawodnicy pokonają 13 odcinków, a zmagania rozpocznie piątkowy superoes w Kłodzku. W sobotę i niedzielę załogi czeka po 6 dobrze znanych z poprzednich lat, kultowych prób. Nie zabraknie jednak kilku zmian, między innymi pojawi się nowy oes, Gorzanów BGK.

- Trudno o bardziej klasyczne trasy, na których prawie non stop trzeba iść pełną klepą. Nie brakuje na nich jednak technicznych fragmentów. Mamy nadzieję, że tegoroczna konfiguracja odcinków będzie równie ciekawa i nie możemy się już doczekać startu. Liczymy, że na Dolnym Śląsku uda nam się uzyskać dobry wynik – wyznaje Wojciech Chuchała, który pojedzie za sterami Subaru Imprezy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group