Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1524
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Nadchodzi Szlachetna Paczka

Poniedziałek, 21 listopada 2022, 15:27
Autor: red
Świebodzice: Nadchodzi Szlachetna Paczka
Fot. UM Świebodzice
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi kolejna edycja Szlachetnej Paczki w Świebodzicach. Akcja jest ogólnopolskim projektem społecznym, której głównym celem jest pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Paczki z pomocą materialną przygotowaną przez darczyńców przekazywane są rodzinom zakwalifikowanym do projektu przez wolontariuszy.

W tym roku role wolontariuszy pełnią: Radni Rady Miejskiej Ewa Dziwosz i Adam Tobiasz oraz Patryk Szczerba lider rejonu, Angelika Serafin, Wiktoria Pióro, Anastazja Kyriienko, Jakub Górski, Karolina Grzebna, Julia Gonet, Sonia Namlik.

To oni docierają do rodzin i po przeprowadzeniu pogłębionego wywiadu wspólnie określają konkretne potrzeby każdej rodziny. Świebodziccy wolontariusze wybrali już 14 rodzin, co nie oznacza, że nie można zgłaszać kolejnych osób w potrzebie.

Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować do lidera rejonu Patryka Szczerby bądź do wolontariuszy, którzy z pewnością pomogą i pokierują, by pomóc danej rodzinie.

Pomoc rodzinom przekazana zostanie podczas Weekendu Cudów 9-10-11 grudnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group