Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Reda: Nagroda „Fair Play” dla drużyny urzędników miejskich

Wtorek, 21 kwietnia 2015, 13:16
Aktualizacja: 15:21
Autor: red.
Reda: Nagroda „Fair Play” dla drużyny urzędników miejskich
Fot. użyczone
Drużyna urzędników miejskich może być zadowolona ze swojego debiutu w XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych, które zakończyła na 19. miejscu.

W XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych, udział wzięło 28 zespołów, w kategorii open oraz + 45 lat. W trakcie trzydniowych mistrzostw rozegrano na 6 boiskach ponad 104 mecze. W mistrzostwach wzięło udział ok. 340 siatkarzy-amatorów. Rywalizowano w obiektach sportowych szkół w Redzie.

Świdnicka drużyna w składzie: Agnieszka Papierz – kapitan oraz zawodnicy: Agnieszka Fiłonowicz, Dorota Kudzia-Moskal, Małgorzata Lubandy, Marek Fiłonowicz, Kacper Siwek, Marcin Bronikowski, Grzegorz Pospiszil i Tomasz Kościów, pokazała prawdziwego ducha sportowej rywalizacji w trakcie rozgrywek, za co otrzymała puchar i nagrodę „Fair Play” zawodów.

- Rywalizacja była niezwykle zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie, co nas na początku zaskoczyło. Mimo tego, że byliśmy debiutantami w rozgrywkach nie ustępowaliśmy pola weteranom. Cieszy nas uzyskany wynik, a szczególnie nagroda „Fair Play” – mówi Agnieszka Papierz, kapitan świdnickiej drużyny samorządowców.

Pierwsza edycja Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych odbyła się w 1997 roku i wzięło w niej udział 12 drużyn.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group