Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Nagroda za pracę dla sołectw

Czwartek, 10 lipca 2014, 9:24
Aktualizacja: 11:26
Autor: red.
Strzegom: Nagroda za pracę dla sołectw
Fot. UM Strzegom
Burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta został laureatem wojewódzkiego konkursu "Najaktywniejszy lider pracujący na rzecz społeczności wiejskiej". Został także nominowany do czwórki laureatów, z których jeden będzie wytypowany do "Krajowego Konkursu Kryształowej Koniczyny".

Statuetkę, dyplom i gratulacje odebrał w czasie gali konkursu w dniu 3 lipca br. we Wrocławiu z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego - Włodzimierza Chlebosza i dyrektora Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego - Ryszarda Czerwińskiego. Warto dodać, że była to już 10. edycja tego konkursu, do którego zgłoszono 26 kandydatur. Komisja wybrała dziesięć osób przyznając tytuł laureata.

- Bardzo dziękuję za rekomendacje mojej osoby, które w efekcie przyniosły mi sukces. To szczególna dla mnie nagroda, bo przyznana za pracę na rzecz środowiska wiejskiego, z którego się wywodzę. Nie wstydzę się tego, a wręcz przeciwnie jestem z tego dumny. Dzień dzisiejszy we wsiach naszej gminy pokazuje, jak wartościowe i aktywne jest to środowisko. Dziękuje wszystkim za realizację wielu działań na rzecz społeczności wiejskiej, za budowanie naszej tożsamości, nie zapominając o tradycjach, kulturze, a jednocześnie dążąc do tego, by żyło się w niej nowocześnie - powiedział Zbigniew Suchyta w czasie gali, dedykując swoją nagrodę mieszkańcom wsi gminy Strzegom.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group