Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Nagrody dla autorów kartek wręczone

Środa, 1 kwietnia 2015, 14:52
Aktualizacja: 15:33
Autor: red.
Świebodzice: Nagrody dla autorów kartek wręczone
Fot. UM Świebodzice
Ta wyjątkowo miła uroczystość zawsze gromadzi liczną widownię. Wręczenie nagród i wyróżnień dla zwycięzców tegorocznej edycji konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną nie różniło się pod tym względem od ubiegłorocznego wydarzenia.

Autorzy prac wraz z rodzicami stawili się w Miejskim Domu Kultury we wtorek, 31 marca, by odebrać zasłużoną nagrodę i miło spędzić popołudnie - w towarzystwie między innymi wielkanocnego Zająca.

Dyplomy i upominki wręczali: Jan Klepiec, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świebodzicach oraz przedstawiciele banku BZ WBK Grupa Santander, który kolejny rok zaangażował się w konkurs - Marzena Makieła, dyrektor oddziału na Al. Lipowych i Roman Witwicki, dyrektor placówki przy ul. Kopernika.

Wręczający mieli sporo miłej pracy, bo w tym roku, oprócz 8 głównych nagród, przyznano aż 60 wyróżnień. Dodatkową atrakcją dla wszystkich była wizyta wielkanocnego Zajączka, który rozdawał słodycze i chętnie pozował do zdjęć.
W świąteczny klimat wpisało się jeszcze jedno, towarzyszące wydarzenie - w sali obok odbywał się kiermasz ozdób świątecznych, zorganizowany przez MDK. Za niewielkie pieniądze można było kupić przepiękne, ręcznie wykonane, pisanki i stroiki.

Organizatorem konkursu od wielu już lat jest Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz. Niestety, z powodu choroby nie mógł uczestniczyć w spotkaniu

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group