Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 1544
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Nagrody dla krwiodawców

Poniedziałek, 6 lutego 2012, 14:05
Aktualizacja: 14:07
Autor: red
Gmina Żarów: Nagrody dla krwiodawców
Fot. użyczone
Wartość, jaką dla naszego zdrowia i życia ma krew, zna tylko ten, kto kiedykolwiek jej potrzebował.

Jest to najcenniejszy lek, bo nie można go pozyskać syntetycznie i zarazem najwspanialszy dar, jaki człowiek może przekazać drugiemu człowiekowi. A zapotrzebowanie na ten bezcenny lek z roku na rok rośnie. Za oddawanie tego życiodajnego płynu, 02 lutego 2012 roku, wszyscy aktywni krwiodawcy z gminy Żarów zostali obdarowani nagrodami.
Publiczne losowanie nagród ufundowanych przez Urząd Miejski w Żarowie, Urząd Marszałkowski we Wrocławiu oraz firmę Nova z podstrefy Żarów miało miejsce w siedzibie żarowskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi. Nadzór nad prawidłowością losowania nagród sprawowała komisja powołana przez organizatorów w składzie: Leszek Michalak Burmistrz Miasta Żarów, Przemysław Sikora Kierownik Referatu Funduszy Zewnętrznych Oświaty i Promocji oraz szefowie Klubu Krwiodawców – Czesław Giemza i Czesław Janaś. Korzystając z okazji, Burmistrz Leszek Michalak pogratulował zebranym uczestnikom wszystkich nagród oraz złożył serdeczne podziękowania. - „Z ogromną radością pragnę wyrazić swoją wdzięczność za Waszą postawę, godną najwyższego szacunku. Są w naszym świecie rzeczy, których nie da się kupić, jedną z nich jest składanie przez Państwa takiego właśnie daru serca. Ów gest dobroduszności jest bardzo ważny, dlatego serdecznie za niego dziękuję”.
Mamy nadzieję, że angażując krwiodawców w takie akcje, wywołuje się nie tylko satysfakcję wynikającą z faktu pomocy potrzebującym, ale również radość z udziału w zabawie obfitującej w upominki.
Największą nagrodą jednak jest to, co bezcenne - uśmiech człowieka, któremu uratowaliśmy życie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group