Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 912
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nagrody dla najzdolniejszych

Wtorek, 2 września 2014, 10:07
Aktualizacja: 14:01
Autor: red.
Świdnica: Nagrody dla najzdolniejszych
Fot. użyczone
1 wrześnie to rozpoczęcie roku szkolnego, jednak to także doskonały czas na podsumowanie minionego roku szkolnego i wyróżnienie najzdolniejszych uczniów uczęszczających do placówek oświatowych podległych powiatowi.

- Dzisiaj chcielibyśmy nagrodzić tych z Was, którzy reprezentowali nasz powiat na olimpiadach sportowych i przedmiotowych oraz najzdolniejszych maturzystów roku szkolnego 2013/2014. Te drobne kwoty, którymi chcielibyśmy Was nagrodzić, niech będą zachętą do jeszcze cięższej pracy nad rozwojem swoich umiejętności i pasji, gdyż trud włożony dzisiaj z pewnością zaprocentuje w przyszłości – tymi słowami powitał przybyłych uczniów i nauczycieli starosta świdnicki Zygmunt Worsa.

- W ubiegłym roku, na podobnej uroczystości, w tym samym miejscu, gościł z nami były uczeń jednej z naszych szkół ponadgimnazjalnych, sportowiec, Paweł Fajdek. Dziś to już, mistrz świata, Paweł Fajdek. Niech jego przykład pokaże Wam, że ciężka praca procentuje – mówiła do zgromadzonych wicestarosta Alicja Synowska.

Łącznie nagrodzono 137 uczniów. Najlepsi maturzyści Powiatu Świdnickiego to: Anna Lasak, Jagoda Glinka, Wojciech Bielawski, Beata Janus i Paweł Tarczyński.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group