Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 663
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nagrody i wyróżnienia w dziedzinie sportu przyznane

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 6 kwietnia 2013, 0:04
Aktualizacja: 0:07
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Świdniccy sportowcy, trenerzy i działacze otrzymają nagrody i wyróżnienia prezydenta Świdnicy za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej. Nagrody przyznane zostały za 2012 rok.

Nagrody indywidualne dla zawodników:

w wysokości 1.500 zł dla:
• Daniela Bukowego – karate – Świdnicki Klub Kyokushinkai Karate,
• Klaudii Markockiej – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
• Wojciecha Szuby – piłka nożna – Klub Piłkarski „Polonia-Sparta Świdnica”,
• Kamila Gieruli – karate – Świdnicki Klub Kyokushinkai Karate;

w wysokości 3.000 zł dla Jerzego Brzostowskiego – taekwon-do – Uczniowski
Klub Sportowy Taekwon-Do „Gryf”.

Nagrody zespołowe dla zawodników:

w wysokości 1.500 zł dla zespołu akrobatów – Miejski Klub Sportowy „Polonia” w składzie: Michał Skowron, Jonas Al-Hadad;

nagroda rzeczowa w wysokości 5.100 zł dla drużyny juniorów starszych – piłka nożna – Klub Sportowy „Stal” w składzie: Jakub Dec, Wojciech Grygoriew, Tomasz Janikowski, Jakub Kaczorowski, Bartłomiej Kot, Łukasz Kot, Marcin Kusaj, Tomasz Kusaj, Igor Mateja, Przemysław Osienienko, Jakub Pasiewicz, Sebastian Pawela, Patrick Piotrowski, Bartłomiej Skowroński, Kuba Stachurski, Ryszard Tyndel, Jakub Wawro.

Nagrody dla trenerów prowadzących szkolenie:

w wysokości 1.000 zł dla:
• Mariusza Kuca – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
• Zbigniewa Romanowskiego – karate – Świdnicki Klub Kyokushinkai Karate;

Nagrody dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej:

w wysokości 1.000 zł dla:
• Radosława Wernera – piłka ręczna – Świdnicki Klub Piłki Ręcznej „Świdnica”,
• Lecha Stankiewicza – piłka siatkowa – Miejski Klub Siatkówki Świdnica.

Wyróżnienia upominek rzeczowy:

w wysokości 200 zł dla:
• Elżbiety Kielki – pływanie – Uczniowski Klub Sportowy „Svida”,
• Adrianny Szczepary – jeździectwo – Ludowy Klub Sportowy „Stragona” Strzegom,
• Macieja Kurnickiego – siatkówka – Uczniowski Klub Sportowy „Świdnica”,
• Jakuba Popławskiego – siatkówka – Uczniowski Klub Sportowy „Świdnica”,
• Grzegorza Radziwiłko – siatkówka – Uczniowski Klub Sportowy „Świdnica”,
• Bartłomieja Zygmunta – siatkówka – Uczniowski Klub Sportowy „Świdnica”,
• Marcela Żukowskiego – piłka nożna – Uczniowski Klub Sportowy „Gryf”,
• Dawida Hanza – piłka nożna – Uczniowski Klub Sportowy „Gryf”.

O terminie wręczenia nagród nagrodzeni zostaną powiadomieni indywidualnie.

(UM Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group