Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 800
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nagrody za kibicowanie

Środa, 5 października 2022, 9:28
Autor: red
Świdnica: Nagrody za kibicowanie
Fot. organizatorzy
Tradycyjnie zapraszamy do kibicowania zawodnikom RST Półmaratonu Świdnickiego, którzy 5 listopada przebiegną przez Świdnicę i miejscowości Gminy Wiejskiej Świdnica.

- 7.RST Półmaraton Świdnicki to nie tylko święto biegaczy, chcemy, aby kibice bawili się promując radosną i pozytywną postawę, dopingując zawodnikom. Zapraszamy więc do wzięcia udziału w konkursach na najlepszą strefę kibica zorganizowaną przez grupy nieformalne oraz uczniów świdnickich szkół podstawowych. Liczymy na kreatywność dopingujących, a dla najlepszych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – zachęca Radosław Werner, kierownik Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Aby wziąć udział w konkursie na najlepszą strefę kibica, należy zebrać minimum pięcioosobową ekipę znajomych z podwórka, pracy, szkoły czy też może najbliższych sąsiadów i zgłosić swój udział, wysyłając do 21 października na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com załączoną do regulaminu kartę zgłoszenia. Każda grupa musi mieć pełnoletniego przedstawiciela, który będzie ją reprezentował oraz pełnił opiekę nad niepełnoletnimi osobami.

W zamian za pomysłowość przygotowano atrakcyjne nagrody. Dla najlepszych stref kibica na terenie miasta oraz gminy przewiduje się za zajęcie I miejsc po 700 zł, za II miejsca po 500 zł i III miejsca po 300 zł.

Po zawodach, do 9 listopada, uczestnicy konkursu zobowiązani są do przekazania dokumentacji zdjęciowej na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com. O wyborze nagrodzonych zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 7.RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca, która ostatecznie ogłosi wyniki do 21 listopada br.

Do kibicowania zapraszamy również świdnickie szkoły podstawowe, dla nich także przygotowano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. W zabawie może wziąć udział grupa minimum 15 osobowa wraz z pełnoletnim opiekunem. Aby zgłosić chęć udziału w zabawie, należy do 14 października wysłać wypełnioną kartę zgłoszeniową: mailowo na adres: a.sikora@um.swidnica.pl, bądź listownie: Biuro Sportu i Rekreacji, ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica z dopiskiem „konkurs na dopingowanie”.

O wyborze najlepszej szkolnej grupy dopingującej zadecydują również zawodnicy oraz komisja konkursowa, która ostatecznie ogłosi wyniki do 21 listopada. Nagrody przewidziane są dla pięciu grup i kształtują się następująco:

I miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 2 000 zł
II miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 1 500 zł
III miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 1 000 zł
IV miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 750 zł
V miejsce - sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 500 zł
wyróżnienia – sprzęt sportowy i elektroniczny wartości 400 zł
– Szukajcie przebrań, malujcie twarze, przygotujcie transparenty, instrumenty i przyjdźcie 5 listopada, podzielić się Waszą pozytywną energią – dodaje Radosław Werner.

Szczegóły dotyczące konkursów na stronie: www.polmaraton.swidnica.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group