Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 617
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Najładniejsze Bałwany w Świebodzicach wybrane

Niedziela, 24 lutego 2019, 15:14
Autor: red
Świebodzice: Najładniejsze Bałwany w Świebodzicach wybrane
Fot. UM Świebodzice
W Miejskim Domu Kultury odbyło się wręczenie nagród laureatom "Rodzinnego Konkursu na Najładniejszego Bałwana Świebodzic".

Konkurs został zorganizowany z inicjatywy radnego Rady Miejskiej w Świebodzicach Pana Adama Tobiasza. Na uroczystości obecny był również burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, który wspólnie z radnym wręczał uczestnikom dyplomy i drobne upominki.

Spotkanie obyło się w miłej atmosferze. Cała sala wypełniona była uśmiechniętymi rodzinami. Pomysł na konkurs zrodził się spontanicznie, podczas ferii zimowych, kiedy spadł śnieg. Pan Adam zaprosił świebodziczan do aktywnego spędzenia czasu z najbliższymi i wspólnej zabawy na śniegu. Konkurs ukazał się na Facebooku radnego, a zaraz potem na profilu Miasto Świebodzice. Frekwencja była bardzo zadowalająca, zaczęło się nieśmiało od jednego, a skończyło na ponad sześćdziesięciu bałwanach, każdy z nich był wyjątkowy, a co najważniejsze ulepiony przy udziale rodzin.

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz łakocie. Najładniejsze bałwany zostały nagrodzone. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Pani Julia Furtyk z dziećmi, rodzina otrzymała pamiątkowy puchar, a dziewczynki sprzęt elektroniczny ufundowany przez burmistrza miasta Świebodzice Pawła Ozgę. Nagrodą za drugie miejsce były bilety do kina ufundowane przez radnego Rady Miejskiej Adama Tobiasza, które otrzymała Pani Katarzyna Jaskólska, trzecie miejsce zajęła Pani Jagoda Korczakowska-Felkowska, czwarte Pani Monika Tarapata, a piąte Pani Monika Gąsiorek-Dybał. Panie otrzymały bilety do Wodnego Centrum Rekreacji.

Adam Tobiasz już zapowiedział, że będą kolejne akcje. Gratulujemy pomysłu i czekamy z niecierpliwością na następne konkursy.

Uczestników, którzy nie mogli być obecni podczas uroczystego wręczenia nagród zapraszamy po odbiór dyplomów i upominków do Wydziału Promocji, Pozyskiwania Środków Finansowych i Strategii, ul. Żeromskiego 27, pok. nr 9 i 10 od dnia 22 lutego 2019 r.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group