Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 873
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Najlepsi sportowcy 2014 roku

Poniedziałek, 26 stycznia 2015, 10:38
Aktualizacja: 13:40
Autor: red.
Żarów: Najlepsi sportowcy 2014 roku
Fot. UM Żarów
Są utalentowani i pełni samozaparcia. Ich największą pasją jest sport i to w tej dyscyplinie odnoszą znaczące sukcesy. Swoją postawą udowadniają, że dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy można dojść do pełni sukcesu. Najlepsi zawodnicy, trenerzy i działacze sportowi podczas spotkania noworocznego w piątek, 23 stycznia zostali nagrodzeni i otrzymali odznaczenia "Sportowych Indywidualności gminy Żarów".

Za wybitne osiągnięcia sportowe burmistrz Leszek Michalak uhonorował w tym roku Pawła Fajdka w kategorii zawodowiec, Damiana Daniela i Wojciecha Pudłowskiego w kategorii zawodnik amator junior oraz Krzysztofa Wierzbickiego w kategorii trener. Nagrodę specjalną "Zasłużony dla żarowskiego sportu" otrzymał Tomasz Rudnik. - Efekty Waszej pracy przynoszą radość mieszkańcom naszej gminy, ale również budzą nadzieję i inspirują młodych sportowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem sportu. Doceniamy Wasz talent, ciężką pracę, odwagę i wolę dobrego współzawodnictwa. Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych wspaniałych wyników - gratulowali laureatom burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny, Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu i Kazimierz Bordulak przewodniczący Rady Sportu.

Była to już druga edycja sportowego konkursu na "Sportowe Indywidualności gminy Żarów". W tym roku, oprócz nagród i odznaczeń burmistrz Leszek Michalak podziękował również tym sportowcom, których zasługi są równie imponujące, a decyzją przedstawicieli kapituły plebiscytu nie otrzymali tytułu najlepszych sportowców. Podziękowania trafiły do Grzegorza Wąsowskiego reprezentanta judo, Doriana Kowalczyka zdolnego siatkarza i Marcina Wójciaka sumiennego trenera.

Dwa tytuły honorowe przyznał również Artur Adamek dyrektor żarowskiego Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Tytuł "Przyjaciela Kultury" otrzymała Alicja Stanisz dyrektor BZ WBK w Żarowie za wspieranie imprez kulturalnych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu. Drugi honorowy tytuł "Przyjaciela Sportu" powędrował do Pawła Sowicza dyrektora Electrolux Poland w Żarowie za wspieranie imprez sportowych.

Zaszczytne tytuły "Mecenasa żarowskiego sportu" otrzymała Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "Invest-Park" oraz firma Polska Ceramika Ogniotrwała z Żarowa.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group