Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Najlepszy stypendysta powiatu świdnickiego

Piątek, 11 kwietnia 2014, 12:07
Aktualizacja: 12:09
Autor: red.
Wrocław: Najlepszy stypendysta powiatu świdnickiego
Fot. użyczone
Tomasz Stuła – uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy wziął udział, na zaproszenie Radosława Mołonia – wicemarszałka województwa dolnośląskiego, w uroczystości wręczenia listów gratulacyjnych stypendystom programu pn. "Dolnośląski Program Stypendialny– Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów uzdolnionych".

Zaproszenie uzyskał najlepszy stypendysta z każdego powiatu naszego województwa. Tak wysoki wynik Tomasz zawdzięcza uzyskaniem tytułu laureata w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o III RP oraz udziałowi w kolejnych dwóch olimpiadach: LIV Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym i XX Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka.

Wpływ również miała wysoka średnia ocen - 5,38. Tomasz jest uczniem klasy trzeciej o profilu humanistycznym (prawno-dziennikarskim). Oprócz zainteresowania historią i wiedzą o społeczeństwie Tomasz rozwija również
swoje pasje przyrodnicze oraz ekonomiczne. Oprócz Tomka stypendium w tym roku szkolnym pobiera jeszcze czworo innych uczniów II LO. W uroczystości towarzyszył Tomkowi dyrektor II LO.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group