Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1233
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Najmłodsi czytelnicy

Niedziela, 15 maja 2022, 13:48
Autor: red
Żarów: Najmłodsi czytelnicy
Fot. UM Żarów
Pracownicy Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Twardowskiego w Żarowie zorganizowali zajęcia dla najmłodszych czytelników.

Tym razem zajęcia poświęcone były przygodom Neli – bohaterce znanych książek podróżniczych dla dzieci. W zajęciach uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

- W naszej bibliotece gościliśmy klasę II C ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie. Przed rozpoczęciem zajęć, każdy uczestnik otrzymał wyjątkowy bilet do odwiedzin naszej placówki. Jak się okazało, wszyscy uczniowie doskonale znają Nelę i jej liczne podróże. Wspólnie udało nam się odwiedzić Boliwię, Tanzanię i Indonezję. Poznaliśmy przygody małych żółwików z wyspy Gili majestatyczne warany z Komodo i sympatyczne, ale niebezpieczne hipopotamy z gorącej Afryki. Dzieci wykazały się doskonałą znajomością tematu i bez większego trudu rozwiązywały liczne zagadki, łączyły obrazkowe układanki i zgadywały pochodzenie zwierząt z każdego zakątka świata. Czas upłynął zaskakująco szybko. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do kolejnych odwiedzin – mówi Katarzyna Baryliszyn z żarowskiej biblioteki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group