Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 713
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Najpiękniejsze czworonogi

Czwartek, 23 marca 2023, 7:56
Autor: red
Świebodzice: Najpiękniejsze czworonogi
Fot. UM Świebodzice
Ponad 1400 wystawców z Polski, Czech i Niemiec wzięło udział w Jubileuszowej 70. Krajowej Wystawie Psów Rasowych „Duże CWC”, która odbyła się w ubiegły weekend (18–19 marca) w Świebodzicach.

W hali sportowo-widowiskowej OSiR zaprezentowano psy wielu popularnych ras takich jak owczarki, ale również rzadkie barbety, czy kooikerhondje. Czworonogi dzielnie prezentowały swoje umiejętności, a oceniali je sędziwe z Polski, Czech i Słowacji. Wystawa jak zawsze była okazją nie tylko do podziwiania niezwykłych psów, ale również spotkania ich hodowców i wymiany doświadczeń. Organizatorem wydarzenia był wałbrzyski oddział Związku Kynologicznego w Polsce, a gospodarzem Prezes OSiR Świebodzice Jarosław Pizuński. Przy okazji udziału w wystawie można było również zaopatrzyć się w akcesoria oraz specjalistyczną karmę. W finale wybrano Najpiękniejszego Psa Wystawy, a Puchar zwycięzcy wręczył Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który objął wydarzenie honorowym patronatem.

Tegoroczna Jubileuszowa edycja wystawy była rekordowa pod względem ilości uczestników i stanowiła bardzo dobrą promocję naszej Gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group