Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 911
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Najsłodszy mieszkaniec

Środa, 24 sierpnia 2022, 7:00
Aktualizacja: 10:01
Autor: red
Gmina Świdnica: Najsłodszy mieszkaniec
Fot. organizatorzy
W przeszłości była „ŁAPA SOŁTYSA”, "PALEC WSKAZUJĄCY SOŁTYSOWEJ", „RODZINNY ŁOKIEĆ WÓJTA”„GMINNA RODZINA NA 102”, NAJLICZNIEJ ZASZCZEPIONA WIELOPOKOLENIOWA RODZINA W GMINIE ŚWIDNICA. W tym roku szukamy NAJSŁODSZEGO MIESZKAŃCA GMINY ŚWIDNICA. O co chodzi? Jak co roku podczas dożynek gminnych nie zabraknie konkurencji w ramach Świdnickiego Łokcia. Tradycyjnie specjalnej konkurencji dedykowanej wyłącznie mieszkańcom gminy Świdnica patronuje wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Od 170 lat w Pszennie produkowany jest cukier. Cukrownia w Pszennie to największa firma produkcyjna w gminie Świdnica. W ostatnich tygodniach cukier stał się towarem deficytowym, a ceny w sklepach eksplodowały. Choć wielu konsumentów mogło odczuć, że w sklepach brakuje cukru, to my zapewniamy, że dobrych i słodkich produktów przygotowanych przez nasze gospodynie nie zabraknie podczas dożynek gminnych w Opoczce. Mamy coś jeszcze. Konkurs dedykowany mieszkańcom gminy Świdnica połączony z wyrazem CUKIER. Czyli podczas gminnego Święta Plonów szukać będziemy NAJSŁODSZEGO MIESZKAŃCA GMINY ŚWIDNICA.

W konkursie premiować będziemy te osoby, będące mieszkańcami gminy Świdnica które wykażą się największą liczbą trafień samogłosek i spółgłosek zawartych w słowie „CUKIER” i znajdujących się w imieniu i nazwisku zgłaszającego.

Im większa liczba trafień spółgłosek i samogłosek w imieniu i nazwisku uczestnika konkursu, tym większa szansa na wygranie cennych nagród. Np. JAN KOWALSKI – 3 trafienia (litera Kx2 oraz litera Ix1), KRYSTYNA KUKUŁKA (7 trafień: 4xK, 1xR i 2xU). Liczba samogłosek i spółgłosek może wielokrotnie powtarzać się w imieniu i nazwisku.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą brać udział wszyscy zameldowani mieszkańcy gminy Świdnica. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłania na adres e-mail: urzad@gmina.swidnica.pl
W przypadku braku możliwości przesłania zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, Organizator dopuszcza możliwość przyjmowania zgłoszeń w siedzibie Urzędu od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 13.00. Zgłoszenia przesyłane drogą pocztową nie będą honorowane.

Do formularza zgłoszeniowego uczestnik konkursu nie dołącza żadnych dokumentów potwierdzających. Dokument tożsamości będzie wymagany do okazania w dniu rozstrzygnięcia konkursu, tj. podczas Dożynek Gminnych w Opoczce, w biurze Organizatora.

Formularze zgłoszeniowe przesłane po terminie, o którym mowa w regulaminie konkursu, nie będą podlegały ocenie.

Kiedy będą ogłoszone wyniki?

Osoby, które przesłały formularze zgłoszeniowe powinny zgłosić się w dniu 28 sierpnia 2022 r. do Biura Organizatora i okazać dokument tożsamości.

Brak zgłoszenia się do biura Organizatora i okazania dokumentu tożsamości w wyznaczonym terminie będzie równoznaczne z rezygnacją w konkursie. Potwierdzeniem może być dowód osobisty, paszport lub dokument w aplikacji mObywatel. Brak potwierdzenia automatycznie anuluję tę osobę z konkursu.

Zgłoszenia w biurze Organizatora będą przyjmowane w dniu dożynek gminnych, tj. 28.08.2022 r. do godz. 16.00. W przypadku takiej samej liczby trafień samogłosek i spółgłosek zawartych w słowie „CUKIER” i znajdujących się w imieniu i nazwisku zgłaszających Organizator przewiduje losowanie zwycięzcy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group