Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Najukochańsi nasi...

Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 0:08
Aktualizacja: 0:10
Autor: red.
Świebodzice: Najukochańsi nasi...
Fot. użyczone
To jedna z milszych uroczystości w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach. Dzień Babci i Dziadka świętuje się tu z przytupem – są występy młodych artystów, mini koncert Chóru Akord, kawa, ciastka, miłe życzenia od gości.

Seniorzy świętowali w czwartek, 24 stycznia, w Klubie Seniora przy ul. Żeromskiego. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło jak zawsze życzliwego Związkowi burmistrza Bogdana Kożuchowicza.

- Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim zdrowia, pomyślności, radości z życia i miłości wnucząt – mówił burmistrz.

Po krótkim powitaniu i również serdecznych życzeniach, złożonych przez prezesa Związku Jana Welca, na scenę wkroczyli młodzi, utalentowani artyści z Grupy Teatralnej TPS, działającej przy Szkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdnicy. Grupa jest laureatem wielu przeglądów teatralnych i została zaproszona, by zaprezentować się przed świebodzicką publicznością. Młodzi aktorzy pod kierownictwem pani Małgorzaty Kowalskiej i Adama Miszkuro, dosłownie rzucili na kolana brawurowym wykonaniem sztuki opowiadającej o tym, dlaczego nie ma kolęd ani pastorałek o... kobietach. Oryginalny scenariusz autorstwa opiekunki grupy został nagrodzony gromkimi brawami, podobnie jak fantastyczna gra aktorów.

Po spektaklu wysłuchaliśmy jeszcze kilku wesołych pieśni w wykonaniu niezawodnego Chóru Akord pod kierownictwem pani Hanny Raszkiewicz (której życzymy dużo zdrowia!). Uroczystość upłynęła w bardzo ciepłym i rodzinnym nastroju.

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group