Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Najwyższa Jakość Quality International

Piątek, 20 września 2013, 11:35
Aktualizacja: 11:36
Autor: red.
Strzegom: Najwyższa Jakość Quality International
Fot. UM Strzegom
Kapituła Programu Najwyższa Jakość QI 2013, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Polskiego Forum ISO 9000 doceniła i nagrodziła starania Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności Urzędu.

Urząd Miejski w Strzegomiu zdobył tytułu Laureata QI 2013 w kategorii: QI Services - usługi najwyższej jakości. Warto podkreślić, że tytuł laureata i złoty medal QI Urząd otrzymał już po raz czwarty. W 2012 roku przyznano nam nagrodę Perła QI, najwyższe wyróżnienie w tej kategorii po trzykrotnym przyznaniu złotego medalu.

- Najwyższa Jakość QI, to projekt którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. To także promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Cieszę się, że Urząd Miejski w Strzegomiu znajduje się w gronie tych instytucji. Gratuluję wszystkim pracownikom zaangażowanym w projekt, bo to ich codzienna praca stanowi produkt najwyższej jakości - komentuje Iwona Zabawa - Budziszyn, Sekretarz Gminy.

Uroczyste podsumowanie Programu Najwyższa Jakość QI 2013 wraz z Galą wręczenia grawerowanych Medali Laureatów QI 2013 odbędzie się 18 października br. w Poznaniu.

(Grażyna Kuczer)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group