Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 584
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nakręć film o Świdnicy i wygraj lot paralotnią

Wiadomości: Świdnica
Wtorek, 8 września 2015, 8:45
Aktualizacja: Środa, 9 września 2015, 8:44
Autor: opr.red.
Fot. red.
Zachęcamy wszystkim mieszkańców naszego miasta oraz okolic do udziału w konkursie na film o Świdnicy. Wszystko co trzeba zrobić to nakręcić pomysłowy i nowatorski film o stolicy naszego powiatu, trwający max. 60 sek., dowolną techniką i sprzętem. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda – lot paralotnią !

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego filmu promującego miasto Świdnicę jako atrakcyjne i wyjątkowe miejsce. Film ma na celu zwiększenie świadomości marki miasta w regionie, kraju, za granicą i będzie wykorzystany do celów promocyjnych i rozpowszechniany za pośrednictwem mediów. Film może być nakręcony spontanicznie lub zainscenizowany, być zapisem chwili, ciekawej sytuacji, wydarzenia, wycinkiem historii związanej z konkretnym miejscem lub zabawnej historii, czyli pełna dowolność.

Do kogo się zwracamy? Do wszystkich kreatywnych osób, które chcą pokazać swój talent i piękno naszego miasta. To o Was usłyszy cała Polska, a zwycięski film obejrzą tysiące ludzi. 

Prace należy składać w Urzędzie Miejskim w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 49 w Wydziale Promocji Miasta i Turystyki. Konkurs trwa do 9 października 2015 r. do godziny 15.30, natomiast ogłoszenie wyników i zwycięzcę poznamy 16 października.

Regulamin konkursu oraz czytelny logotyp miasta Świdnicy znajdziecie na stronie www.um.swidnica.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group