Czytających: 2095

Wałbrzych: Napędzili stracha I–ligowcowi

Czwartek, 10 lipca 2014, 22:32
Aktualizacja: 22:41
Przebywająca na obozie sportowym w Wałbrzychu I–ligowa Flota Świnoujście miała niemałe problemy z pokonaniem występującej w III–lidze Polonii Świdnica. Biało–zieloni trenowani przez Jarosława Lato dla których był to pierwszy sparing w okresie przygotowawczym ulegli faworytowi po niezłej grze 1:3.

Wynik spotkania otworzyli w 17. minucie rywale skutecznie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul Amina Stitou na jednym z zawodników Floty. Jeszcze przed przerwą świdniczanie wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Michał Sudoł pakując mocnym strzałem głową futbolówkę do sieci. Chwila nieuwagi na początku drugiej części meczu kosztowała nas utratę dwóch goli. Nasza ekipa próbowała odrobić straty, mieliśmy swoje szanse, lecz rezultat nie uległ zmianie.

Polonia Świdnica - Flota Świnoujście 1:3 (1:1)

Polonia: Stitou, Chrapek, Sudoł, Salamon, Skrypak, Luber, G. Borowy, Szuba, Tobiasz, Radziemski, Klimczak oraz B. Kot, Sz. Borowy, Truszczyński, Ł. Kot, Sowa, Fojna, Morawski, Jaros, Kukla, Kopernicki