Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1002
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nasi na podium

Środa, 20 listopada 2019, 10:15
Aktualizacja: 10:17
Autor: red
Świdnica: Nasi na podium
Fot. KPP Świdnica
W hali sportowej na terenie Legnicy został rozegrany X Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Puchar za trzecie miejsce otrzymała reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, a drugie zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

W hali sportowej OSiR w Legnicy przy ulicy Lotniczej został rozegrany X Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Łącznie w zmaganiach sportowych wzięło udział 8 drużyn z różnych powiatów min z powiatu świdnickiego. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zmagania o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy zakończyły się zdobyciem pierwszego miejsca przez reprezentację Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, a trzecie miejsce zdobyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Łukasz Wilczyński z KPP Góra, miano króla strzelców turnieju wywalczył Rafał Tański z KPP Polkowice, najlepszym zawodnikiem okazał się Błażej Gromniak z KMP Wałbrzych.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy nadkom. Zbigniew Kopij wręczył pamiątkowe puchary oraz statuetki drużynom, które wywalczyły miejsce na podium oraz najlepszym zawodnikom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group