Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Naucz się grać w tenisa

Wtorek, 26 lipca 2011, 14:58
Aktualizacja: 14:59
Autor: red.
Świdnica: Naucz się grać w tenisa
Fot. archiwum
Po działającej darmowej szkółce pływackiej Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy postanowił uruchomić kolejne zajęcia dla dzieci i młodzieży. W sierpniu na kortach tenisowych przy ul. Śląskiej ruszy szkółka tenisowa.

Jak co roku dzieci i młodzież w wieku 4 – 18 lat pod opieką Wiesława Kułakowskiego i Waldemara Kurka będą mogły stawiać swoje pierwsze kroki w tej zdobywającej coraz większą popularność dyscyplinie sportu. W zajęciach pomagać będą młodzi instruktorzy tenisa. Szkółka będzie się odbywać w każdy wtorek i czwartek w godzinach 10.00-11.00.

- Do szkółki może się zgłosić każdy kto chciałby spróbować swoich sił i mieści się w przedziale wiekowym. Jeśli ktoś nie ma jeszcze sprzętu do gry w tenisa na kortach będzie mógł wypożyczyć rakietę – mówi współorganizator Wiesław Kułakowski z Tenis Fan Klub.

Zajęcia będą darmowe, a po raz pierwszy dzieci i młodzież zapraszamy we wtorek 2 sierpnia. Przypominamy, że szkółka pływacka na basenie letnim odbywa się również w każdy wtorek i czwartek o godzinie 11.00. Nie ma więc problemu, aby po rozgrywkach tenisowych popływać również na basenie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group