Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nawrócenie grzesznicy i spontaniczna modlitwa na scenie – dla czteroletniej Karolinki

Czwartek, 23 grudnia 2010, 11:08
Aktualizacja: 15:44
Autor: KO
Świdnica: Nawrócenie grzesznicy i spontaniczna modlitwa na scenie – dla czteroletniej Karolinki
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Dla dziewczynki cierpiącej na zespół wad wrodzonych kończyny dolnej musical „Zapytaj tych co Go znają” przedstawiła studencka grupa All for Him. Historia współczesnej grzesznicy, która nawróciła się po usłyszeniu opowieści o życiu Jezusa była poruszająca, poruszające było też to, co wydarzyło się zaraz po spektaklu.

Gdy pani Katarzyna weszła na scenę z córeczką Karolinką, aby podziękować wszystkim za przybycie (a szczególnie podziękować koleżance Magdzie Wichrowskiej, która wczorajszy koncert w teatrze zorganizowała), na scenę wyszedł też przyjaciel rodziny, Ryszard Tomaszewski. Zaapelował o wspólną modlitwę w intencji Karolinki. I kiedy on modlił się o sprawność jej nóżki, publiczność wstała, kilka osób odmówiło na głos „Zdrowaś Maryjo”.

Przed koncertem przeprowadzono licytację na rzecz dziewczynki. Zebrano tysiąc zł. Zbierano także datki do puszek - tu uzbierał się drugi tysiąc.

Zespół All for Him przedstawił musical opowiadający o życiu Chrystusa. Wydarzenia sprzed wieków przeplatały się z wyznaniami współczesnej nastolatki, która wcześniej żyła daleko od Boga. Głównym celem działania grupy All for Him, jak mówią sami artyści, to tworzenie muzyki dla Boga i o Nim.

Karolince może pomóc każdy z nas. Czterolatka urodziła się z zespołem wad, które uniemożliwiają jej prawidłowe poruszanie się. Może jej pomóc innowacyjna metoda, która nie jest refundowana przez NFZ, a polega na wyprostowaniu i wydłużeniu nogi. Rodzice dziewczynki sfinansowali pierwszy etap leczenia, potrzeba jest ok. 20 tys. zł na kolejny etap. Na jej konto możemy przekazać 1 procent podatku:

Fundacja Ziemi Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy „SKSK”
KRS 0000230762
nr konta 53 2130 0004 2001 0338 2389 0001
z dopiskiem „dla Karolinki”

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group