Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nazwij bohatera „Czystej Świdnicy” wygraj nagrody

Wtorek, 4 czerwca 2013, 16:13
Aktualizacja: 16:14
Autor: red.
Świdnica: Nazwij bohatera „Czystej Świdnicy” wygraj nagrody
Fot. użyczone
Odtwarzacz mp4 dla głosujących, a tablet za wybranie zwycięskiej nazwy – to nagrody w konkursie, który pomoże nadać imię bohaterowi „Czystej Świdnicy”.

Bohater „Czystej Świdnicy” to postać, która będzie nam pomagać w kształtowaniu postaw ekologicznych mieszkańców, towarzyszyć w czasie imprez organizowanych przez miasto, kojarzyć się z nowymi zasadami gospodarowania odpadami komunalnymi a przede wszystkim segregacją odpadów. To postać, która ma za zadanie tłumaczyć nowe zasady w sposób prosty i na wesoło. Poza obecnością na imprezach, bohater będzie pojawiał się w szkołach i przedszkolach. Będzie również uczestniczył podczas wizyt szkolnych i przedszkolnych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych – mówi Maria Kasprowicz-Gładysz, dyrektor Departamentu Infrastruktury Miasta Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Postać bohatera będzie także wykorzystywana w materiałach edukacyjnych i informacyjnych kierowanych do mieszkańców.

Konkurs zostanie zrealizowany w dwóch etapach. W I etapie do piątku, 14 czerwca przyjmowane są propozycje nazwy bohatera. Później komisja konkursowa dokona wyboru 5 nazw, które w II etapie wezmą udział w internetowym głosowaniu. A to przeprowadzone zostanie w dniach 17-20 czerwca. Zwycięską nazwę oraz autora poznamy 22 czerwca.

Zgłoszenia na nazwę można przesyłać na adres poczty elektronicznej: konkurs.czystaswidnica@um.swidnica.pl (skan kuponu lub sama treść z zeskanowanym podpisem uczestnika konkursu) oraz w formie papierowej w specjalnie wyznaczonych do tego celu urnach, umieszczonych w następujących punktach Miasta:
- Urząd Miejski w Świdnicy (ul. Armii Krajowej 49, kancelaria pokój 27) od godz. 7.30 do godz. 15.30,
- Wieża ratuszowa (Rynek, ul. Wewnętrzna 4) – od godz. 9.00 do godz. 21.00.

W tych punktach dostępne będą również kupony.

Regulamin konkursu oraz kupon można znaleźć na www.um.swidnica.pl/czystaswidnica

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group