Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1310
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: "Nazywamy ulicę"– konkurs Galerii Świdnickiej

Czwartek, 22 grudnia 2011, 13:15
Aktualizacja: Piątek, 23 grudnia 2011, 8:49
Autor: oprac. JB
Świdnica: "Nazywamy ulicę"– konkurs Galerii Świdnickiej
Fot. red
1 stycznia oficjalnie startuje akcja społeczna Galerii Świdnickiej zatytułowana „ Nazywamy ulicę”. Honorowy patronat nad akcją objeli Prezydent Świdnicy oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej. Akcja startuje o północy 1 stycznia na stronie www.galeria–swidnicka.pl, ale już wcześniej będzie można na niej podglądać zegar odliczający czas do Wielkiego Startu.

Na czym polega zabawa?

Proponujemy mieszkańcom by sami nazwali ulicę, przy której znajduje się Galeria Świdnicka. Propozycje nazwy będą przyjmowane poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy na stronie www.galeria-swidnicka.pl w dniach 1.01.2012r do 15.01.2012r. Po tym terminie komisja składająca się z przedstawicieli inwestora Galerii Świdnickiej, spółki Rank Progress S.A, Urzędu Miejskiego, oraz mediów, które objęły patronatem medialnym akcję, wyłoni trzy nazwy, które wezmą udział w drugim etapie zabawy trwającym do 22 stycznia. Zmagania będzie można na bieżąco- jak podczas wieczoru wyborczego- obserwować na stronie internetowej.

Nazwa, która otrzyma od internautów najwięcej głosów zostanie oficjalnie zgłoszona pod obrady Rady Miejskiej Świdnicy. Jeżeli Radni Świdnicy wyrażą zgodę na wybór mieskzańców, uroczyście otworzymy nową ulicę. Osoba, której propozycja wygra, otrzyma w nagrodę od Galerii Świdnickiej zestaw kina domowego, natomiast cała trójka finalistów nagrody pocieszenia: zaproszenia do kina Cinema3D, na treningi do fitness Condizione oraz na kolację do restauracji w Galerii Świdnickiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group