Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 693
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Nerwowe ruchy

Wtorek, 17 maja 2022, 9:28
Aktualizacja: 10:29
Autor: red
Strzegom: Nerwowe ruchy
Fot. KPP Świdnica
Strzegomscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Strzegomiu patrolując rejon miasta ok 1:20 w nocy zauważyli mężczyznę stojącego przy jednym z budynków. Na widok zbliżającego się do niego radiowozu, zaczął się nerwowo zachowywać, szukając wokół siebie miejsca, gdzie mógłby się schować i znalazł…..48-latek ukrył się za rogiem budynku i z tego miejsca postanowił obserwować policjantów.

To zachowanie mężczyzny nie uszło uwadze policjantów. Szybko też poznali powód. Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 48-latku mały słoik z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. Przy mężczyźnie policjanci zabezpieczyli kilka porcji tego narkotyku. Ale jak się okazało po przeszukaniu mieszkania mężczyzny, 48-latek miał jeszcze inne „zapasy”. W mieszkaniu policjanci ujawnili i zabezpieczyli kolejne porcje marihuany oraz metamfetaminy.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1100 porcji handlowych tych narkotyków.

Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 48-latek do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności, teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group