Czytających: 1550

Strzegom: Siatkarze AKS–u Strzegom na fali

Poniedziałek, 26 lutego 2018, 15:22
Aktualizacja: 15:24
Siatkarze AKS–u Strzegom zaliczyli udany wyjazd do Środy Śląskiej. Rywalami strzegomskich siatkarzy był zespół LZS FIUKA Średzianin Środa Śl.

Trenerzy obydwu drużyn wyznaczyli konkretne cele dla swoich siatkarzy. Gospodarze po cichu liczyli na pierwsze ligowe zwycięstwo, a drużyna AKS-u stawiała na drugą z rzędu wygraną w Dywizji B (rywalizacja o miejsca 7-12).

O sile rywala nasi gracze przekonali się już w pierwszym secie. Przy bardzo skutecznej grze miejscowi rozprawili się z AKS-em do 19. Na szczęście dla naszych zawodników pierwsza partia to była tylko rozgrzewka. W drugim secie to nasi zaskoczyli skutecznym atakiem i dobrą grą w obronie i wygrali seta do 19. W trzeciej partii żadna z drużyn nie mogła wywalczyć choćby kilkupunktowej przewagi. Przy stanie 23:23 wszystko było możliwe. O zwycięstwie AKS zadecydowały dwie perfekcyjne akcje w końcówce. Czwarty set był już spokojniejszy, ze znaczną przewagą i pewnym zwycięstwem do 18.

Gratulujemy naszym zawodnikom, a kibiców zapraszamy na kolejne emocje siatkarskie do hali OSiR już 3 marca o godzinie 16.00. na mecz z drużyną Tygrysy Strzelin.