Czytających: 1572

Roztoka: Turniej Mikołajkowy odbył się w Roztoce

Niedziela, 16 grudnia 2018, 9:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 grudnia 2018, 9:53
Kolejny Otwarty Mikołajkowy Turniej Młodych Mistrzów już za nami. Młodzi sportowcy zaprezentowali takie dyscypliny jak: walki kalaki dzieci, walki kick–light mata, kata karate oraz układy taekwondo. Do startu stanęło ponad 60 zawodników z klubów Wataha Ząbkowice Janusz Gulej, Gryf Świdnica Waldemar Zdebski, Fighter Żarów Norbert Rossa, GOKSiR Dobromierz, Karatecy z Kłaczyny, Fighter Klub Kaczmarek Grodowski, Taekwondo Świebodzice Leszek Sołek.

Podczas turnieju młodzi mistrzowie zaprezentowali prawdziwie sportową atmosferę i rywalizację fair play. Dzięki dobrej zabawie wszyscy wrócili do domów z medalami, dyplomami oraz niespodzianką – paczką od Świętego Mikołaja.

WYNIKI: GOKSiR DOBROMIERZ sekcja Kłaczyna 1) Marzena Regdosz złoto softy, złoto techniki specjalne, 2) Krzysztof Regdosz softy srebro, 3) Mateusz Kaniecki złoto softy, srebro techniki specjalne, 4) Liliana Panków srebro softy, 5) Karol Konieczny srebro softy, 6) Konrad Szyrner srebro softy techniki specjalne brąz, 7) Feliks Szyrner srebro kalaki.

Fighter Kaczmarek Grodowski 1) Igor Kaczmarek złoto softy, 2) Kinga Jamrozik srebro kick light, 3) Bartosz Mróz złoto kick light i brąz light, 4) Tomek Uchański srebro kick light, 5) Mateusz Binięda złoto kick light.
Drużynowo I miejsce powędrowało do Fighter Żarów Norbert Rossa, II miejsce zajęło Taekwondo Świebodzice Massimiliano Leszek Sołek, natomiast III miejsce zdobył Gryf Świdnica Waldemar Zdębski.

Puchar dla Najlepszego Zawodnika Turnieju zdobył Bartosz Mróz Fighter Klub Kaczmarek Grodowski. Najstarszy zawodnik turnieju to Mateusz Binięda, trener Piotr Tesarski Fighter Klub Kaczmarek Grodowski, natomiast najmłodszy zawodnik turnieju to Feliks Szyrner, sekcja Kłaczyna.

Organizatorem sportowej imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Fighter Klub Kaczmarek Grodowski i Gmina Dobromierz.