Czytających: 1662

Strzegom: Słabe występy siatkarzy

Wtorek, 18 grudnia 2018, 13:53
Aktualizacja: 13:53
15 grudnia br. w hali OSiR w Strzegomiu odbyły się mecze piłki siatkowej. Nie był to niestety udany weekend naszych drużyn.

Rano mecz ze Spartakusem Jawor przegrali kadeci AKS-u Strzegom. Po południu drużyna III ligi seniorów uległa zespołowi UKS Tygrysy Strzelin. W obu meczach zwyciężali goście 3:0. Niestety zawodnicy AKS-u zagrali słabe spotkania, chyba najsłabsze w tym sezonie. Sety dla Strzelina 25-12, 25-14, 25-15 mówią same za siebie. Słaba gra naszej drużyny, szczególnie w ofensywie, spowodowana jest kontuzją atakującego Piotra Nowakowskiego.

Mamy nadzieję, że po świątecznej przerwie nasz czołowy atakujący dołączy do drużyny. Na zakończenie sezonu strzegomscy kadeci jadą do Wałbrzycha, a seniorzy wznowią rozgrywki dopiero 5 stycznia 2019 r. wyjazdem do Kudowy Zdrój.