Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 663
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Nie zapłacił za paliwo

Piątek, 18 marca 2022, 15:07
Autor: red
Świebodzice: Nie zapłacił za paliwo
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Boguszów Gorce w wyniku przeprowadzonej realizacji ustalili i zatrzymali 28–letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego, który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą na jednej ze stacji paliw w Świebodzicach.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach i Boguszowie Gorcach, prowadząc czynności do sprawy z dnia 10 marca br. dotyczącej kradzieży rozbójniczej na jednej ze stacji paliw na terenie Świebodzic, zatrzymali 28-latka podejrzanego o dokonanie tego czynu. Przeprowadzone czynności pozwoliły na przedstawienie zarzutu 28-latkowi. Mężczyzna po zatankowaniu pojazdu na kwotę 262 zł, próbował odjechać z miejsca. Pracownik stacji chciał mu to uniemożliwić, wówczas 28-latek chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionego paliwa użył wobec niego przemocy.

To jednak nie wszystko co miał na sumieniu amator darmowego paliwa. Mężczyzna dodatkowo usłyszał również zarzut kierowania pojazdem pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i wydania decyzji o cofnięciu uprawnień przez Starostę. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara do 15 lat pozbawienia wolności ponieważ działał w warunkach powrotu do przestępstwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group