Czwartek, 9 lipca
Imieniny: Sylwii, Weroniki
Czytających: 518
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niech ZERO PROCENT uzyska sto procent...

Wiadomości: Powiat Świdnica
Piątek, 5 marca 2010, 8:25
Aktualizacja: 8:30
Autor: SP, opr. MaS
Fot. SP
... naszego poparcia. Już dziś będziemy mieli okazję na nich zagłosować!

Rusza nowy program rozrywkowy Telewizji Polskiej „Śpiewaj i walcz”. Wśród szczęśliwców, którzy powalczą o wygraną, jest zespół ZERO PROCENT z powiatu świdnickiego. Jako jedyny zespół z Dolnego Śląska, który pozytywnie przeszedł pierwsze eliminacje do programu, będzie reprezentował nasz powiat, a także cały region.

Do eliminacji stanęło blisko pięciuset wykonawców. Po kilku etapach selekcji wyłoniono finałową piątkę, w której znalazł się nasz zespół. Teraz wszystko w rękach widzów. W trakcie programu to właśnie telewidzowie będą głosować na wybranych uczestników konkursu i to oni wyłonią finałową czwórkę, która będzie śpiewać i walczyć w dalszym odcinku programu.

- Zapraszamy do oglądania programu „Śpiewaj i walcz”, którego emisja odbędzie się 5 marca 2010 r. (piątek) o godz. 20.15 w TVP1 i do głosowania na chłopaków z ZERO PROCENT. – mówi starosta Zygmunt Worsa, do którego o poparcie i nagłośnienie akcji zwrócili się członkowie zespołu.Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie www.zeroprocent.pl, natomiast strona programu w telewizji to www.spiewajiwalcz.tvp.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group