Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 746
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Niecodzienny sukces

Piątek, 17 marca 2023, 15:38
Autor: red
Strzegom: Niecodzienny sukces
Fot. UM Strzegom
6–osobowa drużyna uczniów w składzie: Dawid Andrzejak, Maja Kalinowska, Adam Kiełbasa, Ewa Lipińska, Natan Wojtasik i Krzysztof Zbyrowski z Technikum im. Księcia Bolka II w Strzegomiu, na początku marca br. wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie pn. "MOJE PODWÓRKO JEST W EUROPIE". Szkolnymi koordynatorami konkursu byli nauczyciele: Ilona Dobrochowska i Renata Dziurla.

Konkurs został zorganizowany przez Polską Agencję Prasową dla uczniów szkół ponadpodstawowych na najlepsza pracę ukazującą, jak fundusze europejskie wpływają na codzienne życie Polaków i rozwój ich lokalnego otoczenia. Warto wspomnieć, że w konkursie wzięło udział 111 uczestników z całej Polski. Komisja konkursowa wybrała trzy najciekawsze projekty spośród filmów i zdjęć przygotowanych przez poszczególne zespoły uczniowskie.

Nasi uczniowie zajęli 3. miejsce za przygotowany film o Strzegomiu, w którym jury doceniło "ciekawe podejście do realizacji filmu". Wygraną w konkursie są warsztaty z modelowania i druku 3D, łączące edukację technologiczną i STEAM z zaangażowaniem w aranżacje przestrzeni wspólnych np. szkolnej klasy. Uczestnicy będą mogli poznać podstawy modelowania i druku 3D oraz obsługi drukarek 3D.

Gratulujemy tego sukcesu i życzymy dalszego samorozwoju.

Nagrodzony film można obejrzeć pod linkiem:

&ab_channel=sewer100

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group