Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 688
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niedziela na boiskach klasy A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 15 listopada 2013, 17:35
Aktualizacja: 17:36
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze występujący w najniższych klasach rozgrywkowych na naszym terenie powalczą w niedzielę o kolejne ligowe punkty.

15. kolejka klasy A – grupa I
Tęcza Bolesławice - Górnik Boguszów-Gorce 17 listopada, 11:00
Nysa Kłaczyna - Gwarek Wałbrzych 17 listopada, 13:30
Włókniarz Głuszyca - Biały Orzeł Mieroszów 17 listopada, 13:30
Zieloni Mrowiny - Czarni Wałbrzych 17 listopada, 13:30
Zdrój Jedlina Zdrój - Unia Jaroszów 17 listopada, 13:30
Granit Roztoka - KS Walim 17 listopada, 13:30
Cukrownik Pszenno - Sudety Dziećmorowice 17 listopada, 13:30
Grom Witków - Wenus Nowice 17 listopada, 13:30

Tabela
1. Sud. Dziećmorowice-----14 - 32 - 36-17
2. Granit Roztoka-----------14 - 30 - 24-12
3. Czarni Wałbrzych--------14 - 30 - 41-25
4. Zdrój Jedlina Zdrój-------14 - 30 - 34-18
5. Grom Witków-------------14 - 23 - 33-21
6. Unia Jaroszów------------14 - 23 - 33-21
7. Gwarek Wałbrzych-------14 - 21 - 23-23
8. KS Walim------------------14 - 21 - 28-38
9. Wenus Nowice------------14 - 19 - 38-24
10. Cukrownik Pszenno-----14 - 19 - 22-23
11. Orzeł Mieroszów--------14 - 19 - 30-26
12. Włókniarz Głuszyca-----14 - 13 - 21-31
13. Górnik Boguszów-G.-----14 - 12 - 15-39
14. Tęcza Bolesławice-------14 - 10 - 21-49
15. Zieloni Mrowiny-----------14 - 9 - 23-41
16. Nysa Kłaczyna------------14 - 5 - 14-28

15. kolejka klasy A – grupa II
Delta Słupice - Wieża Rudnica 17 listopada, 13:30
Czarni Sieniawka - Skałki Stolec 17 listopada, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zieloni Łagiewniki 17 listopada, 11:00
Koliber Uciechów - Płomień Makowice 17 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnów - LKS Gola Świdnicka 17 listopada, 13:30
Zgoda Grodziszcze - Ślęża Ciepłowody 17 listopada, 13:30
Błękitni Owiesno - Rawa Boleścin 17 listopada, 13:30
Boxmet Piskorzów - Niemczanka Niemcza 17 listopada, 13:30

Tabela
1. Niemczanka Niemcza----14 - 33 - 41-19
2. Płomień Makowice-------14 - 33 - 49-25
3. LKS Gola Świdnicka------14 - 32 - 39-17
4. Polonia Ząbkowice Śl.---14 - 29 - 40-21
5. Skałki Stolec--------------14 - 28 - 48-15
6. Zieloni Łagiewniki--------14 - 27 - 33-27
7. Tarnovia Tarnów---------14 - 25 - 38-42
8. Koliber Uciechów---------14 - 21 - 30-22
9. Czarni Sieniawka---------14 - 18 - 27-33
10. Delta Słupice------------14 - 16 - 29-33
11. Rawa Boleścin-----------14 - 14 - 34-47
12. Boxmet Piskorzów-------14 - 12 - 20-33
13. Zgoda Grodziszcze------14 - 12 - 25-40
14. Ślęża Ciepłowody--------14 - 9 - 12-37
15. Wieża Rudnica------------14 - 8 - 28-55
16. Błękitni Owiesno----------14 - 4 - 18-45

15. kolejka klasy B – grupa I
LKS Wiśniowa - Orzeł Witoszów 17 listopada, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Wierzbianka Wierzbna 17 listopada, 11:00
Grom Panków - Błękitni Słotwina 17 listopada, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - Sokół Kostrza 17 listopada, 12:00
Płomień Dobromierz - Herbapol Stanowice 17 listopada, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - Zryw Łażany 17 listopada, 13:30
Wodospad Zastruże - Kłos Lutomia 17 listopada, 11:00
Błyskawica Kalno - LKS Marcinowice 17 listopada, 11:00

Tabela
1. LKS Wiśniowa----------14 - 37 - 62-15
2. Wierzbianka------------14 - 36 - 53-17
3. Herbapol Stanowice---14 - 28 - 58-24
4. LKS Piotrowice Św.----14 - 26 - 49-33
5. LKS Marcinowice-------14 - 25 - 32-26
6. Błękitni Słotwina-------14 - 22 - 27-24
7. Orzeł Witoszów--------14 - 22 - 32-28
8. Grom Panków----------14 - 21 - 24-34
9. Zieloni Mokrzeszów----14 - 20 - 38-41
10. Kłos Lutomia----------14 - 19 - 34-34
11. Zjedn. Gościsław-----14 - 16 - 38-41
12. Zryw Łażany----------14 - 16 - 25-29
13. Błyskawica Kalno-----14 - 15 - 36-42
14. Sokół Kostrza---------14 - 10 - 31-38
15. Wodospad Zastruże--14 - 6 - 14-93
16. Płomień Dobromierz---14 - 6 - 19-53

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group