Niedziela, 1 listopada
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 616
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niedziela na boiskach najniższych klas rozgrywkowych

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 13 września 2013, 22:52
Aktualizacja: 22:53
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Już w najbliższą niedzielę, 15 września na boiska wybiegną piłkarze występujący w klasie B.

6. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Zieloni Mrowiny 15 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Włókniarz Głuszyca 15 września, 16:00
Granit Roztoka - Nysa Kłaczyna 15 września, 16:00
Cukrownik Pszenno - Tęcza Bolesławice 15 września, 16:00
Grom Witków - Gwarek Wałbrzych 15 września, 16:00
Wenus Nowice - Biały Orzeł Mieroszów 15 września, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Czarni Wałbrzych 15 września, 16:00
KS Walim - Unia Jaroszów 15 września, 16:00

Tabela:
1. Granit Roztoka-----------5 - 15 - 13-4
2. Sudety Dziećmorowice--5 - 12 - 20-6
3. Zdrój Jedlina Zdrój-------5 - 12 - 13-7
4. Czarni Wałbrzych--------5 - 9 - 10-12
5. Tęcza Bolesławice--------5 - 9 - 9-8
6. Włókniarz Głuszyca------5 - 9 - 10-9
7. Wenus Nowice------------5 - 9 - 15-9
8. Grom Witków--------------5 - 8 - 11-6
9. Gwarek Wałbrzych-------5 - 7 - 10-6
10. Orzeł Mieroszów--------5 - 7 - 11-12
11. Unia Jaroszów-----------5 - 6 - 6-8
12. KS Walim-----------------5 - 5 - 10-16
13. Górnik Boguszów-G.----5 - 3 - 5-19
14. Zieloni Mrowiny----------5 - 2 - 5-15
15. Cukrownik Pszenno-----5 - 1 - 5-10
16. Nysa Kłaczyna-----------5 - 1 - 3-9

6. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Koliber Uciechów 15 września, 16:00
Tarnovia Tarnów - Polonia Ząbkowice Śląskie 15 września, 16:00
Zgoda Grodziszcze - Czarni Sieniawka 15 września, 16:00
Błękitni Owiesno - Delta Słupice 15 września, 16:00
Boxmet Piskorzów - Skałki Stolec 15 września, 16:00
Niemczanka Niemcza - Zieloni Łagiewniki 15 września, 16:00
Rawa Boleścin - Płomień Makowice 15 września, 11:00
Ślęża Ciepłowody - LKS Gola Świdnicka 15 września, 16:00

Tabela:
1. Polonia Ząbkowice Śl.---5 - 15 - 19-4
2. LKS Gola Świdnicka------5 - 15 - 16-5
3. Niemczanka Niemcza----5 - 12 - 11-8
4. Płomień Makowice-------5 - 12 - 16-10
5. Tarnovia Tarnów---------5 - 9 - 11-15
6. Delta Słupice-------------5 - 9 - 13-9
7. Zieloni Łagiewniki--------5 - 8 - 14-10
8. Ślęża Ciepłowody--------5 - 7 - 7-8
9. Skałki Stolec--------------5 - 6 - 17-9
10. Czarni Sieniawka-------5 - 6 - 7-12
11. Rawa Boleścin----------5 - 5 - 16-16
12. Zgoda Grodziszcze-----5 - 4 - 9-14
13. Koliber Uciechów-------5 - 4 - 5-11
14. Boxmet Piskorzów------5 - 2 - 8-17
15. Wieża Rudnica----------5 - 1 - 11-19
16. Błękitni Owiesno--------5 - 0 - 9-22

6. kolejka świdnickiej klasy B – grupa I
Grom Panków - LKS Marcinowice 15 września, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - LKS Piotrowice Świdnickie 15 września, 12:00
Płomień Dobromierz - LKS Wiśniowa 15 września, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - Błyskawica Kalno 15 września, 14:00
Wodospad Zastruże - Orzeł Witoszów 15 września, 11:00
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna 15 września, 14:00
Zryw Łażany - Błękitni Słotwina 15 września, 11:00
Herbapol Stanowice - Sokół Kostrza 15 września, 11:00

Tabela
1. Wierzbianka------------5 - 13 - 26-7
2. LKS Wiśniowa----------5 - 13 - 18-5
3. Zryw Łażany-----------5 - 12 - 15-5
4. LKS Piotrowice Ś.------5 - 10 - 16-12
5. Orzeł Witoszów--------5 - 10 - 13-10
6. LKS Marcinowice--------5 - 9 - 7-11
7. Zieloni Mokrzeszów-----5 - 7 - 12-13
8. Błękitni Słotwina--------5 - 7 - 11-8
9. Herbapol Stanowice----4 - 6 - 19-8
10. Grom Panków----------5 - 6 - 7-14
11. Błyskawica Kalno------5 - 4 - 14-14
12. Zjed. Gościsław--------5 - 4 - 10-19
13. Sokół Kostrza----------5 - 3 - 13-14
14. Płomień Dobromierz---5 - 3 - 7-20
15. Kłos Lutomia------------4 - 3 - 6-10
16. Wodospad Zastruże---5 - 3 - 7-31

5. kolejka świdnickiej klasy B – grupa II
Błękitni Książnica - Dąb Mościsko 15 września, 14:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - LKS Gilów 15 września, 14:00
Płomień Sokolniki - Gryf Burkatów 15 września, 11:00
Orzeł Piława Dolna - Victoria Tuszyn 15 września, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS Dobrocin 15 września, 14:00
Ślężanka Tąpadła - Sparta Oleszna 15 września, 15:00
Piast Jaźwina - LKS II Bystrzyca Górna 15 września, 14:00

Tabela
1. Ślężanka Tąpadła-------4 - 12 - 13-4
2. Sparta Oleszna----------4 - 10 - 11-5
3. LKS Dobrocin-------------4 - 9 - 16-11
4. Victoria Tuszyn-----------4 - 8 - 15-5
5. Orzeł Piława Dolna------4 - 7 - 9-7
6. Dąb Mościsko-------------4 - 7 - 10-9
7. Klubo. Roztocznik--------4 - 6 - 13-17
8. Gryf Burkatów------------4 - 5 - 9-9
9. Błękitni Książnica---------4 - 4 - 5-5
10. LKS Gilów----------------4 - 4 - 5-12
11. LKS II Bystrzyca G.-----4 - 3 - 10-10
12. Piast Jaźwina------------4 - 3 - 7-13
13. Orzeł Przerzeczyn Z.---4 - 1 - 9-14
14. Płomień Sokolniki--------4 - 0 - 6-17

2. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Podgórze Wałbrzych - Włókniarz II Głuszyca 15 września, 14:00
Iskra Witków Śląski - Joker Jaczków 15 września, 14:00
Victoria II Świebodzice - Husaria Grzędy 15 września, 11:00
Płomyk Borówno - Zagłębie Wałbrzych 15 września, 14:00
Unia Bogaczowice - Grodno Zagórze Śląskie 15 września, 16:00

Tabela:
1. Iskra Witków Śląski------1 – 3 – 5-0
2. Joker Jaczków------------1 – 3 – 4-0
3. Zagłębie Wałbrzych-----1 – 3 – 2-0
4. Unia Bogaczowice--------1 – 3 – 1-0
--- Podgórze Wałbrzych----1 – 3 – 1-0
6. Grodno Zagórze Śl.-------1 – 0 – 0-1
--- Płomyk Borówno---------1 – 0 – 0-1
8. Victoria II Świebodzice---1 – 0 – 0-2
9. Włókniarz II Głuszyca----1 – 0 – 0-4
10. Husaria Grzędy----------1 – 0 – 0-5

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group