Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 679
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Niedziela z judo

Czwartek, 2 marca 2023, 10:15
Aktualizacja: 10:15
Autor: red
Świebodzice: Niedziela z judo
Fot. organizatorzy
Już nie możemy doczekać się niedzieli (5 marca) w OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Szykuje się świetna impreza sportowa, tym razem Super Liga Judo w Świebodzicach w godz. 9:00–16:00.

Śmiało można powiedzieć, że będzie to impreza międzynarodowa. Jak dowiedzieliśmy się podczas dzisiejszej rozmowy z trenerem Klubu Bartłomiejem Filipiakiem, przyjadą do naszego miasta goście z Czech i Niemiec, a także zawodnicy z województwa opolskiego, wielkopolskiego, ze Śląska. A w liczbach wygląda to imponująco. W sumie weźmie udział w zawodach około 600 zawodników, oczywiście także świetna młodzież z naszego miasta. Zapisanych jest na imprezę 40 klubów. Prosimy o zarezerwowanie czasu na to wydarzenie, zapowiadają się ogromne emocje sportowe. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Super Liga Judo oraz Judo Świebodzice. Ambasadorem Super Ligii Judo jest Rafał Kubacki dwukrotny Mistrz Świata w judo, który także odwiedzi nasze miasto.

Co należy podkreślić, wydarzenie jest współfinansowane z budżetu Gminy Świebodzice w ramach przyznanej dotacji. Partnerem jest także OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Wstęp jest bezpłatny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group