Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 602
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa B: Niedziela z klasą B

Piątek, 1 listopada 2013, 21:29
Aktualizacja: 21:30
Autor: MDvR
klasa B: Niedziela z klasą B
Fot. archiwum
Na niedzielę, 3 listopada zaplanowano kolejne serie spotkań rozgrywek klasy B.

13. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Orzeł Witoszów 3 listopada, 12:00
Błyskawica Kalno - Wierzbianka Wierzbna 3 listopada, 11:00
LKS Wiśniowa - Błękitni Słotwina 3 listopada, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Sokół Kostrza 3 listopada, 11:00
Grom Panków - Herbapol Stanowice 3 listopada, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - Zryw Łażany 3 listopada, 12:00
Płomień Dobromierz - Kłos Lutomia 3 listopada, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - Wodospad Zastruże 3 listopada, 11:00

Tabela
1. LKS Wiśniowa----------12 - 34 - 57-11
2. Wierzbianka------------12 - 30 - 46-13
3. LKS Piotrowice Ś.------12 - 23 - 46-30
4. Herbapol Stanowice--12 - 22 - 50-22
5. Grom Panków----------12 - 21 - 22-27
6. LKS Marcinowice-------12 - 19 - 22-26
7. Błękitni Słotwina-------12 - 19 - 25-21
8. Orzeł Witoszów--------12 - 19 - 29-25
9. Zieloni Mokrzeszów----12 - 19 - 35-34
10. Błyskawica Kalno-----12 - 15 - 34-35
11. Zjedn. Gościsław------12 - 13 - 30-36
12. Kłos Lutomia----------12 - 13 - 26-32
13. Zryw Łażany----------12 - 12 - 19-26
14. Sokół Kostrza---------12 - 7 - 25-34
15. Wodospad Zastruże--12 - 6 - 14-78
16. Płomień Dobromierz--12 - 6 - 16-46

12. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 3 listopada, 11:00
LKS Gilów - Sparta Oleszna 3 listopada, 11:00
Dąb Mościsko - LKS II Bystrzyca Górna 3 listopada, 14:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Piast Jaźwina 3 listopada, 14:00
Płomień Sokolniki - Ślężanka Tąpadła 3 listopada, 11:00
Orzeł Piława Dolna - Klubokawiarnia Roztocznik 3 listopada, 11:00
Błękitni Książnica - Victoria Tuszyn 3 listopada, 11:00

Tabela
1. Victoria Tuszyn--------11 - 29 - 52-15
2. LKS Dobrocin----------11 - 23 - 37-22
3. Orzeł Piława Dolna----11 - 21 - 30-19
4. Ślężanka Tąpadła-------11 - 20 - 34-16
5. Sparta Oleszna----------11 - 19 - 23-20
6. Dąb Mościsko-----------11 - 18 - 22-19
7. Gryf Burkatów----------11 - 16 - 24-21
8. Klubok. Roztocznik----10 - 15 - 28-33
9. LKS II Bystrzyca G.----11 - 14 - 25-23
10. Płomień Sokolniki-----11 - 12 - 21-30
11. Błękitni Książnica-------11 - 10 - 11-14
12. LKS Gilów----------------11 - 10 - 24-39
13. Piast Jaźwina--------------11 - 4 - 14-49
14. Orzeł Przerzeczyn Z.-----10 - 2 - 14-39

9. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Joker Jaczków - Podgórze Wałbrzych 3 listopada, 12:00
Włókniarz II Głuszyca - Husaria Grzędy 3 listopada, 11:00
Iskra Witków Śląski - Zagłębie Wałbrzych 3 listopada, 13:00
Victoria II Świebodzice - Unia Bogaczowice 3 listopada, 13:00
Płomyk Borówno - Grodno Zagórze Śląskie 3 listopada, 15:00

Tabela
1. Joker Jaczków-------------8 - 21 - 29-9
2. Unia Bogaczowice--------8 - 18 - 28-9
3. Podgórze Wałbrzych------8 - 18 - 19-5
4. Płomyk Borówno----------8 - 16 - 21-11
5. Iskra Witków Śląski-------8 - 16 - 30-14
6. Zagłębie Wałbrzych-------8 - 12 - 14-17
7. Grodno Zagórze Śl.--------8 - 10 - 22-22
8. Victoria II Świebodzice---8 - 7 - 10-20
9. Włókniarz II Głuszyca-----8 - 0 - 6-33
10. Husaria Grzędy------------8 - 0 - 5-44

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group