Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niedziela z rozgrywkami klasy B

Wiadomości: klasa B
Piątek, 23 sierpnia 2013, 17:43
Aktualizacja: 17:45
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na najbliższą niedzielę, 25 sierpnia zaplanowano kolejne serie spotkań świdnickich klas B.

3. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Zryw Łażany 25 sierpnia, 12:00
Herbapol Stanowice - Kłos Lutomia 25 sierpnia, 11:00
Sokół Kostrza - Wodospad Zastruże 25 sierpnia, 11:00
Błękitni Słotwina - Zjednoczeni Gościsław 25 sierpnia, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Płomień Dobromierz 25 sierpnia, 12:00
Orzeł Witoszów - Zieloni Mokrzeszów 25 sierpnia, 14:00
Błyskawica Kalno - Grom Panków 25 sierpnia, 11:00
LKS Wiśniowa - LKS Piotrowice Świdnickie 25 sierpnia, 11:00

Tabela klasy B – grupa I świdnicka
1.Herbapol Stanowice---2 - 6 - 17-2
2. Zryw Łażany-----------2 - 6 - 9-2
3. Wierzbianka------------2 - 4 - 7-2
4. LKS Wiśniowa----------2 - 4 - 6-2
5. Zieloni Mokrzeszów----2 - 4 - 5-4
6. LKS Piotrowice Św.----2 - 4 - 6-5
7. Błękitni Słotwina-------2 - 3 - 6-3
8. Zjednoczeni Goś.------2 - 3 - 6-9
9. LKS Marcinowice-------2 - 3 - 2-5
10. Grom Panków---------2 - 3 - 3-7
11. Płomień Dobromierz--2 - 3 - 2-4
12. Orzeł Witoszów-------2 - 1 - 5-6
13. Błyskawica Kalno-----2 - 1 - 4-5
14. Sokół Kostrza---------2 - 0 - 2-6
15. Kłos Lutomia-----------2 - 0 - 1-5
16. Wodospad Zastruże--2 - 0 - 2-16

2. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Ślężanka Tąpadła - Błękitni Książnica 25 sierpnia, 15:00
Piast Jaźwina - Klubokawiarnia Roztocznik 25 sierpnia, 14:00
LKS II Bystrzyca Górna - Orzeł Piława Dolna 25 sierpnia, 11:00
Sparta Oleszna - Płomień Sokolniki 25 sierpnia, 13:00
LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 25 sierpnia, 14:00
Victoria Tuszyn - Dąb Mościsko 25 sierpnia, 16:00
Gryf Burkatów - LKS Gilów 25 sierpnia, 11:00

Tabela klasy B – grupa II świdnicka
1. Victoria Tuszyn-------1 – 3 – 7-0
2. LKS II Bystrzyca G.--1 – 3 – 6-0
3. Ślężanka Tąpadła----1 – 3 – 6-2
4. Orzeł Piława Dolna---1 – 3 – 5-2
5. Dąb Mościsko---------1 – 3 – 4-2
6. Sparta Oleszna-------1 – 3 – 2-1
7. Gryf Burkatów---------1 – 1 – 2-2
--- Błękitni Książnica-----1 – 1 – 2-2
9. Orzeł Przerzeczyn Z.-1 – 0 – 1-2
10. LKS Dobrocin---------1 – 0 – 2-4
11. Piast Jaźwina---------1 – 0 – 2-5
12. Klubokawiarnia-------1 – 0 – 2-6
13. Płomień Sokolniki-----1 – 0 – 0-6
14. LKS Gilów--------------1 – 0 – 0-7

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group