Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niedzielne derby Bolesławic – zapowiedź okręgówki oraz klasy A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 3 października 2014, 23:17
Aktualizacja: 23:19
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkaniach na boiskach klasy okręgowej oraz klas A i B.

9. kolejka klasy okręgowj:
Unia Bardo - LKS Bystrzyca Górna 5 października, 15:00
Unia Złoty Stok - LKS Gola Świdnicka 5 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Włókniarz Kudowa Zdrój 4 października, 15:00
Skalnik Czarny Bór - Zdrój Jedlina Zdrój 4 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Trojan Lądek Zdrój 5 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Piławianka Piława Górna 4 października, 15:00
Victoria Świebodzice - Piast Nowa Ruda 4 października, 15:00
Nysa Kłodzko - Polonia-Stal II Świdnica 4 października, 15:00

9. kolejka klasy A - grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Nysa Kłaczyna 5 października, 11:00
KS Walim - MKS Szczawno Zdrój 5 października, 15:00
Wenus Nowice - LKS Wiśniowa 5 października, 11:00
Włókniarz Głuszyca - Unia Jaroszów 5 października, 15:00
Czarni Wałbrzych - Granit Roztoka 5 października, 14:30
Cukrownik/Polonia Pszenno - Grom Witków 5 października, 15:00
Zieloni Mrowiny - Sudety Dziećmorowice 5 października, 15:00
Joker Jaczków - Gwarek Wałbrzych 5 października, 12:00

9. kolejka klasy A - grupa II
Tarnovia Tarnów - Czarni Sieniawka 5 października, 15:00
Płomień Makowice - Skałki Stolec 5 października, 14:00
Ślęża Ciepłowody - Henrykowianka Henryków 5 października, 15:00
Delta Słupice - Victoria Tuszyn 5 października, 15:00
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 5 października, 12:00
Wieża Rudnica - Boxmet Piskorzów 5 października, 11:00
Rawa Boleścin - Sparta Ziębice 5 października, 11:00
Pogoń Pieszyce - Niemczanka Niemcza 5 października, 15:00

9. kolejka klasy B - grupa I
Płomień Dobromierz - Błyskawica Kalno 5 października, 11:00
Orzeł Witoszów - Herbapol Stanowice 5 października, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - Wierzbianka Wierzbna 5 października, 14:00
Darbor Bolesławice - Tęcza Bolesławice 5 października, 11:00
Sokół Kostrza - Zryw Łażany 5 października, 11:00
Kłos Lutomia - Grom Panków 5 października, 14:00
Błękitni Słotwina - LKS Piotrowice Świdnickie 5 października, 11:00
Zjednoczeni II Żarów - LKS Marcinowice 5 października, 15:00

9. kolejka klasy B - grupa II
Ślężanka Tąpadła - Zgoda Grodziszcze 5 października, 14:00
Błękitni Owiesno - Iskra Janówek 5 października, 13:00
LKS Dobrocin - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5 października, 13:00
Dąb Mościsko - Gryf Burkatów 5 października, 14:00
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS II Bystrzyca Górna 5 października, 14:00
Orzeł Piława Dolna - LKS Gilów 5 października, 15:30
Błękitni Książnica - Płomień Sokolniki 5 października, 11:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group