Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Nielegalne automaty w rękach funkcjonariuszy

Piątek, 1 marca 2019, 11:01
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Nielegalne automaty w rękach funkcjonariuszy
Fot. KPP Świdnica
Wspólne działania świdnickich policjantów z funkcjonariuszami II Referatu Urzędu Celno–Skarbowego w Jeleniej Górze doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych na terenie powiatu świdnickiego.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świdnicy wraz funkcjonariuszami II Referatu Urzędu Celno -Skarbowego w Jeleniej Górze na terenie Jaworzyny Śląskiej zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier zręcznościowych

Funkcjonariusze zabezpieczyli 4 nielegalne automaty do gier hazardowych o wartości 6 tysięcy złotych, na których urządzane były gry wbrew przepisom ustawy. Maszyny przekazane zostały funkcjonariuszom Urzędu Celno-Skarbowego w Jeleniej Górze, którzy prowadzić będą teraz dalsze postępowanie w tej sprawie.

Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest koncesja niezbędna do prowadzenia kasyna. Powyższe fakty zostały ustalone przez funkcjonariuszy w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group