Jaworzyna Śląska: Niespodzianki były blisko

Wtorek, 17 maja 2011, 13:41
Aktualizacja: 13:43
W ostatniej serii spotkań Letniej Ligi Piłki Nożnej rozgrywanej w Jaworzynie Śląskiej dwójka faworytów miała wiele problemów, aby dopisać do swojego konta komplet „oczek”.

W meczu zdecydowanego lidera Samby z przedostatnimi Samorządowcami wyrównanej walki spodziewał się mało kto, nic bardziej mylnego. Od początku spotkaniu skazani na pożarcie Samorządowcy toczyli wyrównaną wygrywając do przerwy 2:1. Po zmianie stron tempo podkręcili rywale strzelając osiem bramek, przy jednym trafieniu Samorządowców. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 10:3 dla rywala.

Spotkanie czwartych Skurek Świdnica i trzeciej w tabeli drużyny Mam Talent, to jak do tej pory najbardziej dramatyczny i wyrównany pojedynek. Pierwsza połowa to wyrównana walka cios za cios, po 20 minutach mieliśmy 3:3. W drugiej części gry Skurki prowadziły dwukrotnie – 4:3 i 5:4, ale wtedy do głosu coraz wyraźniej zaczęli dochodzić zawodnicy Mam Talentu. Na 2 minuty przed zakończeniem starcia wyszli na prowadzenie 6:5. W ostatnich sekundach spotkania Skurki postawiły wszystko na jedną kartę, wychodząc bardzo wysoko i mając swoje szanse na doprowadzenie do wyrównania, jednak się nie udało. Mam Talent wyprowadził w ostatniej akcji meczu zabójczą kontrę na 7:5.

W innych meczach Ludzie Chudego pewnie wygrali w wymiarze 9:1 z ekipą Igloo Koral, natomiast Smerfy rozprawiły się ze Znajomymi Fryzjera, wygrywając 7:2.

1. Samba----------5 – 15 – 50:17
2. Smerfy---------5 – 12 – 44:14
3. Mam Talet------5 – 12 – 41:25
4. Skurki-----------5 –- 6 – 20:30
5. Ludzie-----------5 –- 6 – 19:25
6. Znajomi---------5 –- 3 – 23:36
7. Samorządowcy-5 –- 1 – 12:33
8. Koral-------------5 –- 1 – 5:29