Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 588
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany na terenie Świebodzic

Wiadomości: Świebodzice
Poniedziałek, 24 grudnia 2018, 15:12
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierował samochodem osobowym. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Świebodzicach. Teraz 20–latek za swój czyn odpowie karnie.

Zdarzają się przypadki świadczące o całkowitej nieodpowiedzialności niektórych użytkowników dróg. Przykładem takiego zachowania jest 20-letni kierowca, którego zatrzymali funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach.

Policjanci patrolujący rejon miasta Świebodzice zauważyli samochód osobowy marki Renault. Pojazdem tym poruszał się mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu.

Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się, że kierowcą jest 20-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny wyraźny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W świetle obowiązujących przepisów za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub po użyciu innego, podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group