Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 525
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Nietypowy schowek

Czwartek, 28 maja 2020, 9:13
Aktualizacja: 9:16
Autor: red
Świdnica: Nietypowy schowek
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości w związku z zaległa karą pozbawienia wolności. Kilkukrotnie zmieniał swoje miejsce zamieszkania, a kiedy policjanci wpadli na jego trop, postanowił ukryć się pod łóżkiem……w schowku na pościel.

Codzienna służba policjanta to nie tylko przeprowadzane interwencje, to nie tylko kontrole drogowe, ale to także poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które ukrywają się chcąc uniknąć zasądzonych przez wymiar sprawiedliwości kar. Funkcjonariusze w takich przypadkach sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać osoby poszukiwane.

Tak właśnie było i tym razem. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie miasta. Funkcjonariusze podejrzewali, że właśnie tam może przebywać poszukiwany 46-latek. Ustalenia te okazały się słuszne. Zatrzymali mężczyznę, który chcąc uniknąć konfrontacji z policjantami schował się pod łóżkiem…..w skrzyni na pościel. 46-latek nie krył zdumienia, kiedy funkcjonariusze ujawnili jego kryjówkę.

Mężczyzna został przewieziony do Aresztu Śledczego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group